Представники міжнародних організацій відвідали медичні заклади, де надається допомога хворим на туберкульоз

4 - 5 квітня на Херсонщині з робочим візитом перебували представники офісу з цивільних справ Посольства США, відділу охорони здоров’я Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) та представники міжнародної організації РАТН.

Гості поспілкувалися с директором Департаменту охорони здоров'я обласної державної адміністрації Віктором Миколайовичем Короленко, висловили глибоку повагу від імені міжнародної організації РАТН за співпрацю в рамках впровадження проекту ChallengeTB.

06 04 2018

У супроводі головного експерта Департаменту за напрямком «Фтизіатрія» Галини Коваль учасники робочого візиту відвідали Херсонську міську протитуберкульозну поліклініку, Херсонський обласний центр профілактики та боротьби зі СНІДом, КЗ «Херсонський обласний протитуберкульозний диспансер» ХОР та КП «Олешківська центральна районна лікарня». Відбулися зустрічі з керівниками та фахівцями закладів охорони здоров’я.

06 04 2018 1

Головні лікарі закладів знайомили гостей з системою надання медичної допомоги населенню області, діагностикою туберкульозу, веденням випадків на чутливий та хіміорезистентний туберкульоз, веденням випадків з подвійним діагнозом: туберкульоз та ВІЛ-інфекція, із наявним обладнанням, матеріально-технічною базою і кадровими ресурсами.