21 виставку відкрили в обласному онкодиспансері

10 квітня в Херсонському обласному онкологічному диспансері в рамках арт-проекту «Галерея життя» відкрилася яскрава виставка живопису Ірини Іванюк «Мовою квітів». Від початку реалізації проекту це вже 21 виставка творчих робіт херсонських художників.

Цього разу стіни медичного закладу прикрасили майстерно виконані пейзажі рідного краю, натюрморти, на яких зображені квіти: бузок, троянди, польові квіти, хризантеми, гортензії, фрезії, півонії, анемони, магнолії, тощо. Художниця Ірина Іванюк через відрядження не змогла бути присутньою на відкритті, тому дякувала організаторам і відвідувачам виставки у відеозверненні.

Про неї розповідав директор обласного центру народної творчості Володимир Капелюшник: «Ірина Іванюк свою творчість розпочала в 40 років. До захоплення живописом вона працювала бухгалтером і жодного відношення до живопису не мала. Це людина з фантазією, все, що тут намальовано, – це її душа».

11 04 2018

«Ірина Іванюк дуже емоційна, енергійна і світла людина, - продовжила розповідь завідуюча інформаційним відділом центру народної творчості Наталя Вигоднер. – Саме емоції є рушійною силою її творчості. Малювати вона почала після страшного урагану, який спіткав родину художниці під час відпочинку в Криму».

Перша виставка робіт Ірини Іванюк відбулась в Херсоні у 2012г. Потім - ІІІ місце на Міжнародній Виставці-конкурсі «Ukrainian Art Week» у Києві, І місце на Міжнародній виставці-конкурсі сучасного мистецтва у Санкт-Петербурзі у 2012 р. Багато і часто роботи Ірини експонуються у Кривому Розі у Фарт-Галереї.

11 04 2018 1

У 2016 році цікава робота Ірини – метровий макет писанки, виконаний у властивій їй техніці, – представляла Херсонщину на Всеукраїнському фестивалі писанок у Києві і увійшла до сотні кращих робіт художників з усієї України.

Після офіційного відкриття виставки пацієнти і співробітники онкодиспансеру, а також гості, учасники минулих виставок, розглядали картини, ділилися враженнями. «Галерея життя» продовжить своє існування і надалі, адже, за словами головного лікаря онкодиспансеру Ірини Сокур, талантів на Херсонщині не бракує, а також є кому допомагати в організації експозицій: «Більшість виставок, які ми проводимо в «Галереї життя», організовані у тісній співпраці з обласним центром народної творчості. Фахівці центру діляться талантами з нами, а художники завжди приходять сюди з любов’ю і з бажанням надихнути наших пацієнтів на боротьбу з хворобою, а наших співробітників - на творчість та позитив».