Бережи своє здоров’я з молоду, будь обачливим!

В поточному році Всесвітній день пам’яті померлих від СНІД – 20 травня, відзначається під гаслом «100 відсотків життя, 100 відсотків толерантності». 23 травня в Херсонській державній морській академії відбулася студентська конференція «Живи, щоб пам’ятати, пам’ятай, щоб жити!». Метою даного заходу було не тільки вшанувати пам’ять померлих від СНІДу, а й привернути увагу студентів закладу до епідемії ВІЛ/СНІДу в Україні та області, проблем стигматизації та дискримінації по відношенню до ВІЛ-інфікованих.

24 05 2018 2

В рамках проведеного заходу перед студентами виступила завідувач відділу профілактичної та організаційно-методичної роботи Херсонського обласного центру профілактики та боротьби зі СНІДом Анікейчик Т.О., яка надала інформацію щодо статистики по ВІЛ/СНІД, нагадала про шляхи передачі, ймовірні ризики інфікування ВІЛ у молоді, профілактику ВІЛ-інфекції та відповідальне відношення до свого здоров’я.

Після лекції в.о.завідувача лабораторії діагностики ВІЛ-інфекції обласного СНІД-центру Шапшалова Т.І. запропонувала студентам пройти тестування на ВІЛ-інфекцію за допомогою швидких тестів. 20 студентів пройшли обстеження.

24 05 2018 3