Херсонщиною отримано значну гуманітарну допомогу

Херсонщиною централізовано отримано лікарські засоби, наданих Посольством Індії в Україні, у якості гуманітарної допомоги на значну суму понад 17,5 млн грн для профілактики та лікування населення України від тяжких інфекційних захворювань (дифтерії, правця, сказу, та зміїних укусів). Зокрема, надійшло 358 флаконів антирабічного імуноглобуліну, 37 флаконів антитоксину проти зміїної отрути, 22 флакони дифтерійного антитоксину, 868 доз імуноглобуліну людського протиправцевого, 1985 ампул антитоксину правцевого.

Департаментом охорони здоров’я ХОДА гуманітарну допомогу вже розподілено до закладів охорони здоров’я районів та м.Херсона. Звернуто особливу увагу на райони, які мають заклади відпочинку та оздоровлення і протягом літнього періоду кількість населення зростає в декілька разів.

Регіоном за рахунок коштів державного бюджету з початку поточного року отримано імунобіологічні препарати від Міністерства охорони здоров’я України на суму 1,9 млн. грн.

В області на сьогодні, є всі вакцини для здійснення профілактичних щеплень населенню, у тому числі вакцини для щеплення проти дифтерії та правця як дітей, так і дорослих, відповідно до Календаря профілактичних щеплень.

Вакцинації залишаються медичною процедурою, своєчасне проведення якої дозволяє уникнути розвитку багатьох інфекційних захворювань, які становлять небезпеку для здоров’я і життя людини. Тому всі дорослі, які не здійснили щеплення, повинні звернутися в поліклініки/центри первинної медико-санітарної допомоги, де можуть отримати вакцину від дифтерії та правця (кожні 10 років).

Закликаємо доросле населення не забувати про обов’язок здійснити профілактичне щеплення проти дифтерії та правця і зберегти своє здоров’я!