Херсонський обласний центр громадського здоров’я долучився до проведення Дня безпеки в школі № 30.

20 вересня в Херсонській спеціалізованій школі I-III ступенів № 30 пройшов День безпеки, організований адміністрацією та працівниками багатьох громадських структур. З учнями спілкувалися фахівці головного управління Національної поліції, обласного територіального центру екстреної медичної допомоги і медицини катастроф, обласного шкірвендиспансеру, центру планування сім’ї, тощо.

 

Долучився до проведення заходу і Херсонський обласний центр громадського здоров’я. Завідуюча відділення санології закладу Ольга Джугостран цікаво, детально і доступно для розуміння розповідала повному актовому залу школярів (близько 100 осіб) про потенційну небезпеку під час відпочинку на природі. На фото та відео діти побачили відмінність отруйних грибів і їстівних, небезпечних павуків і звичайних, отруйних рослин і подібних до них. Також вони дізналися, як виглядають опіки від борщівника і як за допомогою звичайної нитки витягнути кліща з тіла людини.

Особливий інтерес викликали відеосюжети про те, як жалить бджола, і як виглядає рука людини після укусу отруйної степової гадюки. Була розглянута небезпека отруйних павуків, сколопендр, тощо.

Учні активно відповідали на питання і з радістю виконували практичне завдання: забинтувати і знерухомити руку після укусу отруйного плазуна або «чорної вдови», адже, як наголосила Ольга Джугостран, припікати, розрізати місце укусу і висмоктувати отруту не можна.

Захід вийшов цікавим і корисним. Небезпека чатує на кожного, важливо знати як її попередити і подолати.

20.09.1

20.09.2

 

20.09.3

20.09.4

20.09.5

20.09.6

20.09.8

20.09.9

20.09.10

20.09.11

20.09.12