Міжнародний день людей похилого віку відзначили в обласному госпіталі інвалідів і ветеранів війни

1 жовтня в світі відзначають Міжнародний день людей похилого віку. Свято покликане привернути увагу суспільства до проблем і потреб літніх людей, якими за міжнародною класифікацією називають осіб старших 65 років.

В комунальному закладі «Херсонський обласний госпіталь інвалідів і ветеранів війни» Херсонської обласної ради 1 жовтня також відзначили цю дату. В холі закладу відбулися урочисті збори колективу медичних працівників і пацієнтів. Теплими, щирими словами вітав людей не похилого, а поважного віку начальник госпіталю Валерій Тимошенко: «Ми бажаємо вам міцного здоров’я, щастя, миру і активного довголіття, щоб якомога довше ви активно діяли в нашому суспільстві».

01 10 2018

Вітала пацієнтів госпіталю голова обласної організації Організації ветеранів України Лариса Фурса: «За вашими плечима довгий життєвий шлях, багатий досвід. Ви віддали нашій державі своє здоров’я, сили, таланти і працю. Зараз настав час ділитися досвідом з підростаючим поколінням. Бажаю вам здоров’я, сили, терпіння і домашнього тепла». Гостя подякувала керівнику і колективу госпіталю за важку працю по збереженню здоров’я людей поважного віку.

Збори продовжилися святковим концертом від народного вокального колективу «Журавка» обласного палацу культури.

01 10 2018 1