Олег Юрійович Яремченко

Олег Юрійович Яремченко народився 19 листопада 1961 року у місті Прокоп’євськ Кемеровської області. У 1984 році закінчив Кримський державний медичний інститут, лікар-інтерн по циклу травматології Херсонської обласної лікарні, лікар травматології Херсонської обласної лікарні, голова профкому Херсонської обласної лікарні, лікар-оротопед-травматолог ортопедо-травматологічного відділення Херсонської обласної лікарні, а з 2002р. – до останнього дня свого життя завідувач ортопедо-травматологічним відділенням Херсонської обласної клінічної лікарні.

Будучи лікарем вищої кваліфікаційної категорії та Заслуженим лікарем України являвся експертом Департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації за напрямком ортопедія і травматологія, членом Міжнародної організації малоінвазивної та інструментальної хірургії хребта, членом правління Асоціації ортопедів травматологів України, головою філії Асоціації ортопедів травматологів Херсонської області, головою філії Асоціації остеопорозу України.

Під керівництвом Олега Юрійовича відділення стало на 2 місце після Харківського науково-дослідного інституту патології хребта та суглобів, по проблемах патології та оперативного лікування хребта, вперше на півдні України у відділенні в повному обсязі почали виконувати малоінвазивні ендоскопічні втручання на поперековому відділу хребта, пункційну вертебропластику, міжостисту функціональну фіксацію протезом Coflex, впроваджені методики реконструктивної корекції деформації кінцівок та суглобів.

Олег Юрійович велику увагу приділяв навчанню та атестації лікарів ортопедів-травматологів області. Володів інформацією про головні проблеми сучасної медицини та організації охорони здоров’я. Вів активну наукову та дослідницьку діяльність з вирішення проблем ортопедії та травматології.

Передчасна смерть Олега Юрійовича Яремченка це непоправна втрата як Людини з великої літери та одного з кращих в Україні професіоналів своєї справи. Від цього шоку галузь охорони здоровʼя оговтається нескоро.

03 01 2019