Міністр у справах ветеранів Ірина Фріз відвідала обласні медичні заклади

15 березня на Херсонщині з робочим візитом перебувала міністр у справах ветеранів Ірина Фріз. У супроводі заступника голови облдержадміністрації Вадима Чабана, заступника голови обласної ради Оксани Рукавішнікової, директора Департаменту охорони здоров’я Віктора Короленка, начальника госпіталю Валерія Тимошенка міністр відвідала Херсонський обласний госпіталь інвалідів та ветеранів війни, разом з головою обласної державної адміністрації Андрієм Гордєєвим та головним лікарем Вікторією Вагнєр оглянула Херсонську обласну лікарню відновного лікування.

«В мене було запрошення голови обласної державної адміністрації і я скористалася можливістю на власні очі побачити функціонал і спроможність надання послуг для ветеранів війни. Меморандум, що буде підписаний сьогодні, має на меті налагодження якісної співпраці між Міністерством у справах ветеранів, обласною державною адміністрацією та обласною радою», - зазначила Ірина Фріз.

15 03 2019 1

В ході візиту міністр цікавилася, як надається медична і психологічна допомога учасникам АТО в обласному госпіталі, як працює психолог з пацієнтами, що мають посттравматичний стресовий розлад. За сприяння Департаменту охорони здоров’я в закладі введена ставка психолога, який надає допомогу учасникам АТО і їх сім’ям. За 2018 рік на стаціонарі закладу проліковано 449 учасників АТО.

Були оглянуті терапевтичне, кардіологічне, неврологічне, травматолого-ортопедичне відділення, кімната відпочинку, палати для пацієнтів, продемонстрована робота апарату для ударно-хвильової терапії. Ірина Фріз спілкувалася з пацієнтами, запитувала, чи задоволені вони медичними послугами і умовами перебування в закладі. Невдоволених не знайшлося, більше того пацієнти з вдячністю відгукувалися про роботу лікарів.

15 03 2019 2

В обласній лікарні відновного лікування делегація оглянула гордість закладу – фізіотерапевтичне відділення, в якому проходять реабілітацію після травм ветерани АТО. Ірина Фріз познайомилася з роботою сучасного обладнання для тракційної терапії, магнітотерапії, електротерапії, побачила, як в залі кінезіотерапії проходить лікування за допомогою підвішування над поверхнею. Також були оглянуті соляна кімната та нове обладнання для водної терапії.