Херсонська обласна дитяча клінічна лікарня долучилася до проведення 5-го Глобального тижня безпеки дорожнього руху

6-12 травня в Україні проходить 5 Глобальний тиждень безпеки дорожнього руху, у рамках якого відбуваються заходи, спрямовані на подолання складної ситуації з безпекою на дорогах країни. Цьогорічне гасло заходу - «Лідерство в галузі безпеки дорожнього руху».

7 травня в рамках проведення тижня фахівці Херсонської обласної дитячої клінічної лікарні провели вуличну акцію для привернення уваги учасників дорожнього руху до проблеми травматизму та смертності на дорогах. Близько півсотні медичних працівників з тематичними плакатами та листівками в руках вишикувалися вздовж вулиці Української. Весняний дощ не став на заваді традиційній щорічній акції, а водії, що проїжджали по вулиці повз шеренгу активістів, гучно сигналили і знижували швидкість щоб прочитати заклики на плакатах.

07 05 2019

«Медичні працівники як ніхто знають ускладнення і наслідки порушень правил дорожнього руху. Ми зустрічаємось з цим щодня. На жаль, в поточному році на Херсонщині вже двоє дітей загинуло внаслідок ДТП. Наша акція – це прохання до водіїв дотримуватися правил дорожнього руху, не перевищувати швидкість, не сідати за кермо у стані алкогольного або наркотичного сп’яніння і поважати усіх учасників дорожнього руху», - розповів учасник вуличної акції в. о. головного лікаря обласної дитячої клінічної лікарні Віктор Бурдовіцин.

07 05 2019 1

Дорожній травматизм і смертність внаслідок ДТП - це одна з п'яти найпоширеніших причин смертності і травматизму в світі. Протягом 2018 року в світі ДТП відібрали життя 1 млн 350 тисяч людей. За роки незалежності України на дорогах загинуло більше 180 тисяч людей, травмовано 1,3 млн громадян. У 2018 році внаслідок ДТП загинуло 186 дітей. За 4 місяці 2019 року в Україні вже трапилося 47 445 ДТП, з них 6307 ДТП - з постраждалими.

За словами Віктора Бурдовіцина, щороку до обласної дитячої клінічної лікарні потрапляють 40-50 дітей, що потребують госпіталізації після ДТП. Їм необхідна спеціалізована допомога ортопеда-травматолога, нейрохірурга або хірурга.