Дмитро Бутрій привітав ветеранів, які лікуються в обласному шпиталі

Сьогодні, 07 травня, т.в.о. голови облдержадміністрації Дмитро Бутрій відвідав обласний госпіталь для ветеранів, де з нагоди Дня перемоги над нацизмом відбувся святковий концерт.

Усім ветеранам, які зараз перебувають на лікуванні у цьому медичному закладі, обласна влада підготувала подарунки до свята. Зі словами вітання до присутніх звернувся Дмитро Бутрій.

07 05 2019 2

«Скільки б не минуло часу, 9 травня завжди буде світлим днем. У нашій пам'яті назавжди залишаться імена тих, хто віддав своє життя за Україну. Низький уклін всім, хто причетний до перемоги у Другій світовій війні. Ви вистояли, а згодом, відновили та побудували нашу країну. В кожній українській родині є ті, хто загинув чи постраждав від агресора. Ми схиляємо голови перед героями, які захистили нас в 20-му сторіччі, та добровольцями і бійцями Збройних Сил України, які загинули на Східному кордоні вже у наш час, захищаючи рідну землю. Віддаємо глибоку шану кожному, хто боровся за Вільну та Соборну Україну», - наголосив Дмитро Бутрій і побажав всім присутнім миру, єдності, свободи, щастя, злагоди та добробуту.

07 05 2019 3

Також ветеранів війни привітали художні колективи обласного Палацу культури.