Школярі, які перебувають на довготривалому лікуванні в умовах КНП «Херсонська дитяча обласна клінічна лікарня», вчитимуться в «Школі Супергероїв»

19 грудня в Херсонській обласній державній адміністрації за участю заступниці голови облдержадміністрації Світлани Чепіги був підписаний  тристоронній Меморандум про запровадження в області соціально-освітнього проекту «Школа Супергероїв».

Даний Меморандум підписали директор Департаменту охорони здоров’я Віктор Короленко, директор Департаменту освіти, науки та молоді Євген Криницький та голова громадської організації «Маленьке серце з мистецтвом» Євгенія Смірнова.  

19 12 2019

Координатор проекту Марина Михайленко докладно розповіла про Проект, який передбачає створення умов для навчання дітей, що тимчасово позбавлені можливості відвідувати заклади загальної середньої освіти через тривале лікування. Допомогу у впровадженні даного Проекту в КНП «Херсонська дитяча обласна клінічна лікарня» надаватиме громадська організація «Маленьке серце з мистецтвом».

«Ми налаштовані рішуче, хочемо цей проект впровадити максимально швидко і якісно» - запевнила заступниця голови обласної державної адміністрації Світлана Чепіга.

19 12 2019 1

«Школа Супергероїв» - це портал можливостей, в якому діти відкривають свої суперсили, вчаться і надихаються на подальший розвиток. Перша школа була відкрита в 2014 році у ВІЛ-відділенні лікарні «Охматдит». Вже працюють школи в Житомирі, готується до відкриття школа в Хмельницькому та Херсоні», - розповіла Марина Михайленко.

Для педагогів у цих школах є спеціальна форма одягу, навчання проводиться, як у групах, так і дистанційно та індивідуально. Всі навчальні предмети перейменовано, свідоцтва про навчання – яскраві та різнобарвні, навіть папір, на якому пишуть діти, має особливу форму і містить зону для малювання.

Кошти, необхідні для відкриття школи в КНП «Херсонська дитяча обласна клінічна лікарня» закладені в бюджет на 2020 рік. Вже розроблено проектно-кошторисну документацію, готовий до підписання договір. 

Після виділення коштів перш за все буде зроблено ремонт у приміщенні для навчання. За кошти субвенції Департаменту освіти, науки та молоді закуповуватиметься обладнання. Офіційне відкриття «Школи Супергероїв» орієнтовно відбудеться в кінці лютого 2020 року. До відкриття школа має пропрацювати 2 тижні в тестовому режимі.