Медичні працівники Херсонщини відзначили професійне свято

Велелюдно було сьогодні, 15 червня, в Херсонському обласному академічному музично-драматичному театрі ім. М. Куліша – тут відзначали День медичного працівника. Представників усіх закладів охорони здоров’я області під приємний музичний супровід зустрічали дві стрункі шеренги студентів медичного коледжу в святкових білосніжних халатах.

Заступник голови обласної державної адміністрації Андрій Балонь, поздоровляючи винуватців свята, відзначив, що досі вдається зберегти мережу лікувальних закладів, проводиться медична реформа, здійснюється структуризація, яка дасть можливість медикам якісно працювати і отримувати належну оцінку з боку громадян.

Також вітав медичних працівників голова обласної ради Владислав Мангер. Він назвав показником довіри населення області до лікарів те, що з 64 депутатів обласної ради 10 лікарів.

«Ми зараз знаходимось на початку глибоких змін в системі охорони здоров`я. Але система складається з нас із вами: лікарів, медичних сестер, фельдшерів, сантехнічних працівників, водіїв, економістів, юристів – усіх тих, хто працює на благо найціннішого, найголовнішого, що є в нашій державі – людини», - сказав у привітанні директор Департаменту охорони здоров`я Віктор Короленко і побажав усім медичним працівникам успіхів, витримки, Божої благодаті та миру на землі.

16 06 2017

Свої вітання передали й представники профспілки, а саме голова Херсонської обласної міжгалузевої ради профспілок Петро Лазник та голова Херсонської обласної організації профспілки працівників охорони здоров`я України Микола Гайдученко.

За багаторічну сумлінну працю, значний особистий внесок у справу охорони здоров`я населення області, високий професіоналізм, відданість справі, активну громадську позицію були вручені Почесні грамоти та оголошені подяки: голови обласної державної адміністрації, голови обласної ради, міського голови.

16 06 2017 1

Теплі вітання керівників області, міста, профспілки чергувалися з яскравими виступами артистів театру, творчих колективів міста, учасників та переможців конкурсу художньої самодіяльності працівників закладів охорони здоров`я.