Пам’ять жертв Другої світової війни вшанували в обласному госпіталі інвалідів та ветеранів війни

22 червня – День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні. 76 років тому о 4-й годині ранку для нашого народу розпочалася війна. Цього дня у Херсонському обласному госпіталі інвалідів та ветеранів війни традиційною хвилиною мовчання та словами вдячності згадували подвиг захисників рідної країни в часи Другої світової війни.

Свою повагу та признання тим, хто відвойовував терени Батьківщини та самовіддано працював для забезпечення потреб фронту, засвідчили гості закладу: голова Херсонської обласної організації ветеранів Віктор Куценко та голова Херсонської міської організації ветеранів Володимир Куций.

23 06 2017

Як сказав начальник госпіталю Валерій Тимошенко, Україна постраждала чи не найбільше в цій війні: «Двічі, під час відступу і під час визволення, точилися бої на нашій території. Статистичні дані свідчать, що більше 1700 міст, 700 тис. сіл і селищ були зруйновані. Близько 10 млн. життів українського народу забрала назавжди війна».

23 06 2017 1

Після слів скорботи за полеглими у війні розпочався концерт-реквієм, організований клубом ветеранів війни та праці «Патріот Вітчизни» ім. генерала Жирнова. У виконанні артистів прозвучали українські народні пісні та пісні про війну, що викликали щирі емоції та навіть сльози у слухачів.

23 06 2017 2

Крім того, для ветеранів війни була організована виставка експонатів архівних документів Херсонського обласного державного архіву.