Бригади Е(Ш)МД Херсонщини – призери чемпіонату України

У червні 2017 року бригади КЗ «Обласний територіальний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» гідно представили екстрену медицину Херсонської області на Всеукраїнських змаганнях бригад екстреної медичної допомоги з міжнародною участю "Сумські медичні ралі 2017" та на Міжобласному чемпіонаті команд з надання екстреної медичної допомоги у Запоріжжі.

26 06 2017

У Сумах, де перемогу оборювали 38 команд з усіх областей України та 3 команди з Прибалтійських республік і   команда з Казахстану наші "екстрені" медичні працівники посіли ІІІ місце у одному з найважливіших конкурсів – при проведенні серцево-легеневої реанімації на рівні ACLS, який є найвищим у реанімаційних заходах.

26 06 2017 2

Третє командне місце наша виборола у Запорізькому чемпіонаті, який було проведено в одному з мальовничих куточків України – на острові Хортиця, де змагалися представники південних регіонів та медичних університетів України.

26 06 2017 1

Головне у цих змаганнях - потреба й бажання надалі розвиватися та підвищувати свій професійний рівень, системно навчатися та передавати свій набутий досвід колегам всіх підрозділів Е(Ш)МД Херсонської області.

Департамент охорони здоров’я обласної державної адміністрації та медична галузь Херсонщини вітають переможців та колектив КЗ «ОТЦЕМД та МК» з перемогами. Подальшого Вам успіху!