Проведення проекту «Школа практикуючого лікаря»

13 липня 2017 року у конференц-залі КЗ « ХМКЛ ім.О.С.Лучанського» відбулося проведення постійно діючого проекту «Школа практикуючого лікаря». Проект діє за підтримки народного депутата України, керівника Міжфракційного депутатського об єднання з питань профілактики та боротьби з неінфекційними захворюваннями Всеукраїнське Лікарське Товариство - Мусія О.С. та спільно з Українською військово-медичною академією, метою якого є удосконалення професійного та міждисциплінарного інформування лікарів та медичних сестер закладів охорони здоров я. Першою виступила магістр психології Катерина Проноза, яка розкрила тему «Особливості комунікації з теми, у кого був стрес...»

17 07 2017

На конференції також були представлені та розглянуті наступні теми лекцій:

1.«Інфузійна терапія в практиці сімейного лікаря», «Терапія супроводу інсультних, інфарктних та онкологічних пацієнтів в практиці сімейного лікаря»;

2.Практикум для медичних сестер «Сучасні підходи до техніки проведення інфузійної терапії».

Лекцію та практикум проводив доктор медичних наук, професор, полковник медичної служби, заступник начальника Військово-медичної академії України – Стеблюк Всеволод Володимирович.

17 07 2017 1

У заході прийняли участь завідуючі відділень, сімейні лікарі, старші та маніпуляційні медсестри різних структурних підрозділів нашого закладу, лікарні ім.Є.Є. Карабелеша та лікарні ім.А.О.Тропіних.

По закінченні лекції медичні сестри мали змогу відпрацювати практичний навик по техніці проведення внутрішньовенної інфузії на муляжах.