Сімейна виставка у "Галереї життя" Херсонського онкодиспансеру

У четвер, 3 серпня в рамках арт-проекту Херсонського обласного онкологічного диспансеру "Галерея життя" відкрилася виставка робіт Новотроїцької народної студії образотворчого мистецтва «Сиваський віночок». Виставка має назву "Родина" та унікальна тим, що включає більше 40 робіт не тільки маленьких вихованців образотворчої студії, а також їх мам та дідусів.

"Галерея життя" продовжує знайомство із талантами Херсонського краю. Цього разу мистецький простір обласного онкодиспансеру заповнився справжнім сімейним затишком та яскравими кольорами. Зразкова дитяча студія "Сиваський віночок" працює при Новотроїцькому районному будинку культури. Вже близько 30 років студією керує Заслужений майстер народної творчості України Марія Гусак.

08 08 2017

Марія Михайлівна розкриває секрети мистецтва декоративного розпису не тільки своїм маленьким вихованцям, але й батькам, які приводять діток до студії. У неї навчаються діти не тільки із Новотроїцька, а й із багатьох навколишніх сіл. З великим натхненням, невтомною енергією та терпінням майстриня вчить малювати дітей з раннього віку. "Неталановитих дітей не буває", - підкреслює Марія Михайлівна, із захопленням розповідаючи на відкритті виставки про своїх вихованців та їх успіхи.

Декоративний розпис використовується майстрами не тільки у картинах, а й на посуді, при оздоблені дерев'яних предметів інтер'єру, на тканинах. Марія Михайлівна впевнена, що треба прикрашати світ навколо себе, і навіть, перебуваючи у відпустці, розписує стіни сільради.

08 08 2017 1

Зі своїм вчителем на відкриття виставки до Херсону завітала і родина художників - 9-річна Яна та її мама Світлана Дударенко. Щиро зраділи зустрічі із земляками пацієнти з Новотроїцького району, що отримують лікування у Херсонському онкодиспансері.

Головний лікар Ірина Сокур подякувала Марії Михайлівні за велику та невтомну роботу, за виховання та навчання діточок і зазначила: "Всі роботи дуже яскраві та життєрадісні, сповнені любов'ю та розумінням того, що Родина - найцінніше у нашому житті".

Завідуюча інформаційним відділом Херсонського обласного Центру народної творчості Наталія Вигоднер нагородила студію "Сиваський віночок" Грамотою за вагомий внесок у розвиток народної творчості на Херсонщині та запросила всіх бажаючих на майбутній майстер-клас від Марії Гусак, що відбудеться напередодні Дня Незалежності, 23 серпня, біля Херсонського обласного Центру народної творчості.

Запрошуємо відвідати виставку та майстер-клас із декоративного розпису, приходьте всією сім'єю!