Тренінг-програма для лікарів «Мистецтво лікування: експрес-курс професійного вдосконалення»

27 жовтня о 8:30 відбудеться Всеукраїнська тренінг-програма для лікарів «Мистецтво лікування: експрес-курс професійного вдосконалення».

Захід організований Всеукраїнською громадською організацією «Асоціація превентивної та антиейджинг медицини» за підтримки Департаменту охорони здоров`я Херсонської обласної державної адміністрації та Управління охорони здоров`я Херсонської міської ради.

Одноденний тренінг для лікарів навчить виявляти у пацієнтів фактори ризику хронічних захворювань і вживати своєчасних заходів для їх нейтралізації. Захід складатиметься з практичної і теоретичної частини.

Під час практичної частини тренінгу(8:30-11:00) просто під час заходу лікарі та представники ЗМІ матимуть змогу безкоштовно пройти обстеження для оцінки індивідуального серцево-судинного ризику, визначити рівень глюкози в крові, щільність кісток, вміст жирової тканини та артеріальний тиск.

Також проводитимуться майстер-класи із дослідження функції зовнішнього дихання за допомогою спірометрів та юлайзеротерапії.

Теоретична частина тренінгу(9:00-19:00) включатиме лекції на актуальні теми провідних українських вчених-медиків різних спеціальностей. Учасники тренінгів отримають важливу інформацію щодо профілактики хронічних захворювань від медичних науковців топ-рівня, матимуть змогу поспілкуватися з ними в режимі діалогу.

Формат заходу також дозволить представникам преси взяти інтерв’ю у світил медичної науки.

Адреса проведення тренінгу: просп. Ушакова, 2, (Туристичний комплекс «Фрегат»)