Керівництво

vn

Короленко Віктор Миколайович

Директор Департаменту охорони здоров’я Херсонської обласної державної адміністрації

тел. (0552) 42-03-59

Прийом громадян : другий понеділок місяця з 14.00 – 17.00

lv

Бондарева Ліна Володимирівна

Заступник директора Департаменту охорони здоров’я – начальник управління з організації медичної допомоги населенню

тел. (0552) 42-03-58

Прийом громадян : друга та четверта середа місяця з 14.00 – 17.00

03

Кучер Галина Миколаївна

Заступник директора Департаменту охорони здоров’я – начальник управління супроводу державних цільових програм та ресурсного забезпечення

тел. (0552) 49-83-49

Прийом громадян : другий та четвертий вівторок місяця з 14.00 – 17.00

 

Цеханович Денис Іванович

Заступник начальника управління супроводу державних цільових програм та ресурсного забезпечення – начальник відділу економіки Департаменту охорони здоров’я

тел. (0552) 26-35-08

 

Шахман Наталя Володимирівна

Заступник начальника управління лікувально-профілактичної допомоги населенню, медичних кадрів та звернень громадян - начальник відділу розвитку та контролю якості медичної допомоги населенню, акредитації Департаменту охорони здоров’я

тел. (0552) 22-57-90

 

Начальник відділу лікувально-профілактичної допомоги дітям та матерям, фармацевтичного контролю управління з організації медичної допомоги населенню Департаменту охорони здоров’я

тел. (0552) 26-47-42

 

Бакалова Лариса Олександрівна

Начальник відділу організаційно-кадрової роботи та звернень громадян Департаменту охорони здоров’я

тел. (0552) 22-99-23

 

Бортник Світлана Михайлівна

Головний бухгалтер – начальник відділу супроводу державних програм та бухгалтерського обліку управління супроводу державних цільових програм та ресурсного забезпечення Департаменту охорони здоров’я

тел. (0552) 49-41-37

 

Список

головних позаштатних спеціалістів Департаменту

охорони здоров’я Херсонської обласної державної адміністрації.

 

1. Акушерство та гінекологія – Герман Юрій Віталійович – заступник головного лікаря з акушерсько-гінекологічної допомоги Херсонської обласної клінічної лікарні

 

2. Алергологія – Мельниченко Інна Анатоліївна – лікар-алерголог Херсонської обласної клінічної лікарні.

 

3. Анестезіологія – Расінський Віктор Олексійович – завідуючий анестезіологічним відділенням Херсонської обласної клінічної лікарні.

 

4. Бактеріологія – Ушакова Наталя Петрівна – завідувач бактеріологічної лабораторії відділу досліджень біологічних факторів ДУ „Херсонський обласний лабораторний центр Держсанепідслужби України”.

 

5. Боротьба і профілактика СНІДу – Риженко Наталія Іванівна –  головний лікар обласного центру профілактики та боротьби зі СНІДом.

 

6. Гастроентерологія – Короленко Галина Олександрівна – лікар- гастроентеролог гастроентерологічного відділення Херсонської обласної клінічної лікарні.

 

7. Гематологія – Гаркуша Марина Георгіївна – завідуюча гематологічним відділенням Херсонська обласної клінічної лікарні.

 

8. Генетика медична – Онищенко Світлана Євгенівна – завідуюча обласним медико-генетичним центром КЗ «Херсонська дитяча обласна клінічна лікарня».

 

9. Геріатрія – Глушак Сергій Дем’янович – заступник начальника з медичної частини КЗ «Херсонський обласний госпіталь інвалідів та ветеранів війни».

 

10. Дерматовенерологія – Рибалко Микола Федорович – головний лікар обласного шкірно-венерологічного диспансеру.

 

11. Дитяча алергологія – Туриця Елла Анатоліївна – лікар-алерголог КЗ «Херсонська дитяча обласна клінічна лікарня».

 

12. Дитяча анестезіологія – Букін Олександр Февралінович – завідуючий відділенням анестезіологічним з ліжками для інтенсивної терапії    КЗ «Херсонська дитяча обласна клінічна лікарня».

 

13. Дитяча гастроентерологія – Грабчук Катерина Геннадіївна – лікар-гастроентеролог КЗ «Херсонська дитяча обласна клінічна лікарня».

 

14. Дитяча гематологія – Александрова Рима Олександрівна - лікар-гематолог дитячий КЗ «Херсонська дитяча обласна клінічна лікарня».

 

15. Дитяча гінекологія – Мирінова Ольга Володимирівна – лікар-гінеколог Центру планування сім’ї та репродукції людини Херсонської обласної клінічної лікарні.

 

16. Дитяча дерматовенерологія – Черешнева Ольга Георгіївна – завідуюча поліклінікою обласного шкірно-венерологічного диспансеру.

 

17. Дитяча ендокринологія – Сірик Ніна Геннадіївна –  лікар-ендокринолог дитячий КЗ «Херсонська дитяча обласна клінічна лікарня».

 

18. Дитяча імунологія – Василенко Наталія Іванівна – завідуюча обласним   центром дитячої імунології КЗ «Херсонська дитяча обласна клінічна лікарня».

 

19. Дитячі інфекційні хвороби – Челяк Вікторія Олександрівна – завідуюча відділенням № 7 КЗ «Херсонська обласна інфекційна лікарня ім. Г.І.Горбачевського».

 

20. Дитяча кардіоревматологія – Козіна Таміла Василівна – лікар–кардіоревматолог КЗ «Херсонська дитяча обласна клінічна лікарня».

 

21. Дитяча неврологія – Горб Анатолій Леонідович – завідуючий неврологічним відділенням КЗ «Херсонська дитяча обласна клінічна лікарня».

 

22. Дитяча нейрохірургія – Герус Сергій Васильович – лікар-нейрохірург КЗ «Херсонська дитяча обласна клінічна лікарня».

 

23. Дитяча нефрологія – Черкашина Ольга Михайлівна – завідуюча нефрологічним відділенням КЗ «Херсонська дитяча обласна клінічна лікарня».

 

24. Дитяча ортопедія і травматологія – Гаркуша Володимир Анатолійович – завідуючий травматологічним відділенням КЗ «Херсонська дитяча обласна клінічна лікарня».

 

25. Дитяча отоларингологія – Бадзян Віталій Анатолійович – лікар-отоларинголог дитячий КЗ «Херсонська дитяча обласна клінічна лікарня».

 

26. Дитяча офтальмологія – Пармьонова Тамара Никандрівна – завідуюча офтальмологічним відділенням КЗ «Херсонська дитяча обласна клінічна лікарня».

 

27. Дитяча патологічна анатомія – Рябенко Марія Василівна – завідуюча патологоанатомічним відділенням КЗ «Херсонська дитяча обласна клінічна лікарня».

 

28. Дитяча пульмонологія – Годун Світлана Володимирівна – лікар-пульмонолог КЗ «Херсонська дитяча обласна клінічна лікарня».

 

29. Дитяча стоматологія – Номеровська Наталія Іллівна –головний лікар Херсонської міської дитячої стоматологічної поліклініки.

 

30. Ортодонтія – Дєдушинська Людмила Миколаївна – завідуюча ортодонтичним відділенням Херсонської міської дитячої стоматологічної поліклініки.

 

31. Дитяча хірургія, дитяча урологія – Маліщук Володимир Дмитрович – завідуючий хірургічним відділенням КЗ «Херсонська дитяча обласна клінічна лікарня».

 

32. Дитяча фтизіатрія – Макаренко Ірина Олександрівна – лікар-фтизіатр дитячий диспансерного відділення КЗ «Херсонський обласний протитуберкульозний диспансер».

 

33. Неонатологія – Бакіна Наталія Володимирівна - завідуюча відділенням виходжування новонароджених КЗ «Херсонська дитяча обласна клінічна лікарня».

 

34. Дитяча психіатрія – Черкашина Тетяна Федорівна – завідуюча дитячим відділенням КЗ «Херсонська обласна психіатрична лікарня».

 

35. Дитяча фізіотерапія – Чернова Лілія Вікторівна – завідуюча фізіотерапевтичним відділенням КЗ «Херсонська дитяча обласна клінічна лікарня».

 

36. Ендокринологія – Білорусова Ірина Олександрівна – завідуюча ендокринологічним відділенням Херсонської обласної клінічної лікарні.

 

37. Ендоскопія – Фетисов Олег Альбертович – завідуючий ендоскопічним відділенням Херсонської обласної клінічної лікарні.

 

38. Експертиза тимчасової втрати працездатності – Деревянних Ольга Анатоліївна - голова лікарсько-консультативної комісії КЗ «Херсонська міська клінічна лікарня ім. А. і О. Тропіних».

 

39. Епідеміологія – Єрємєєва Наталія Володимирівна – завідувач сектору епідеміологічного нагляду та санітарної охорони території Головного Управління Держсанепідслужби у Херсонській області.

 

40. Загальна практика – сімейна медицина – Волкова Ольга Леонідівна –завідуюча поліклінікою № 3 КЗ «Херсонська міська клінічна лікарня».

 

41. Імунологія – Гоголева Інна Михайлівна – лікар-імунолог клінічний імунологічного консультативно-діагностичного поліклінічного відділення КЗ «Херсонська обласна інфекційна лікарня ім. Г.І.Горбачевського».

 

42. Інфекційні хвороби – Панкратов Сергій Михайлович – завідуючий відділенням №2 КЗ «Херсонська обласна інфекційна лікарня ім. Г.І.Горбачевського».

 

43. Інтервенційна кардіологія - Журавська Світлана Болеславівна, завідуюча відділенням гострої коронарної недостатності та інтервенційної радіології з ренген-хірургічним блоком КЗ «Херсонська міська клінічна лікарня ім. О.С. Лучанського».

 

44. Інтервенційна радіологія – Боляновський Ігор Ігорович - керівник центру інтервенційної радіології Херсонської обласної клінічної лікарні.

 

45. Кардіологія – Москаленко Олег Вікторович  – в.о. завідувача диспансерно-поліклінічним відділенням № 1  КЗ «Обласний кардіологічний диспансер».

 

46. Клінічна лабораторна діагностика – Кравченко Оксана Андріївна – завідувач лабораторнимвідділенням Херсонської обласної клінічної лікарні.

 

47. Комбустіологія – Волченко Сергій Юрійович – завідуючий опіковим відділенням Херсонської обласної клінічної лікарні.

 

48. Медицина невідкладних станів - Сінченко Станіслав Миколайович  - завідувач станції екстреної (швидкої) медичної допомоги м.Херсона  КЗ «Обласний територіальний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф».

 

49. Медико-соціальна експертиза – Коваль Михайло Євгенович – головний лікар КЗ «Херсонський обласний центр медико-соціальної експертизи».

 

50. Медична статистика та інформаційно-аналітичне забезпечення – Каплун Ігор Володимирович – начальник КУ "Херсонського обласного інформаційно-аналітичного центру медичної статистики".

 

51. Метрологія – Загородня Ніна Григорівна– головний спеціаліст з метрології відділу акредитації  та технічного супровіду КУ Херсонський обласний інформаційно-аналітичний центр медичної статистики.

 

52. Наркологія – Лаптєв Володимир Геннадійович - завідуючий наркологічним відділенням  КУ «Обласний наркологічний диспансер».

 

53. Народна і нетрадиційна медицина – Новік Василь Кузьмич - лікар-терапевт поліклініки № 1 КЗ «Херсонська міська клінічна лікарня ім.Є.Є. Карабелеша».

 

54. Неврологія – Годун Сергій Володимирович – завідуючий неврологічним відділенням Херсонської обласної клінічної лікарні.

 

55. Нейрохірургія – Леонтьєв Олексій Юрійович – завідуючий нейрохірургічним відділенням Херсонської обласної клінічної лікарні.

 

56. Нефрологія, Трансплантологія – Голуб Олена Володимирівна – завідуючий обласним центром нефрології, гемодіалізу та перитонеального діалізу Херсонської обласної клінічної лікарні.

 

57. Онкогінекологія – Салтишева Валентина Михайлівна – лікар–онкогінеколог гінекологічного відділення КЗ «Херсонський обласний онкологічний диспансер».

 

58. Онкологія – Гловацький Олександр Пилипович – завідуючий мамологічним відділенням КЗ «Херсонський обласний онкологічний диспансер».

 

59. Ортопедія і травматологія, вертебрологія – Яремченко Олег Юрійович – завідуючий ортопедо-травматологічним відділенням Херсонської обласної клінічної лікарні, заслужений лікар України

 

60. Отоларингологія – Кушнаренко Сергій Ігоревич – лікар-отоларинголог, головний лікар Херсонського обласного дитячого пульмонологічного санаторію «Дніпро».

 

61. Офтальмологія – Бідованець Олена Анатоліївна – завідуюча офтальмологічним відділенням Херсонської обласної клінічної лікарні.

 

62. Охорона праці та безпека руху – Шваб Ольга Євгенівна – головний спеціаліст з охорони праці відділу акредитації  та технічного супровіду КУ Херсонський обласний інформаційно-аналітичний центр медичної статистики

 

63. Первинна медико-санітарна допомога – Зінченко Заріна Іванівна – головний лікар КЗ «Центр первинної медико-санітарної допомоги м. Нова Каховка».

 

64. Педіатрія – Карчевич Тетяна Євгенівна - головний лікар КЗ «Херсонський обласний Будинок дитини».

 

65. Перинатологія – Жарко Віктор Леонідович – завідуючий обласною медико-генетичною консультацією центру планування сім’ї та репродукції людини Херсонської обласної клінічної лікарні.

 

66. Професійна патологія – Бірючевська Ніна Євгенівна – заступник головного лікаря з поліклінічної роботи Херсонської обласної клінічної лікарні.

 

67. Паразитологія – Дуднік Ніна Миколаївна – лікар-паразитолог ДУ „Херсонський обласний лабораторний центр Держсанепідслужби України”

 

68. Паліативна та хоспісна медицина – Кутюк Микола Юрійович – заступник головного лікаря з медичної частини Херсонської обласної лікарні   «ХОСПІС».

 

69. Патологічна анатомія – Жадов Леонід Вікторович – завідуючий патологоанатомічним відділенням Херсонської обласної клінічної лікарні.

 

70. Проктологія – Панов Віталій Васильович – завідуючий проктологічним відділенням КЗ "Херсонська міська клінічна лікарня ім.Є.Є.Карабелеша".

 

71. Психіатрія, судово-психіатрична експертиза – Паламарчук Павло Вікторович – головний лікар КЗ «Херсонська обласна психіатрична лікарня».

 

72. Психотерапія - Макаров Олександр Валентинович - лікар-психотерапевт Херсонської міської психоневрологічної поліклініки.

 

73. Пульмонологія – Коваль Олександр Іванович – завідуючий пульмонологічним відділенням Херсонської обласної клінічної лікарні.

 

74. Променева терапія – Демченко Вікторія Миколаївна – завідувач радіологічним відділенням КЗ «Херсонський обласний онкологічний диспансер».

 

75. Рабіологія – Сергієнко Олексій Анатолійович – лікар ортопед – травматолог поліклінічного відділення Херсонської обласної клінічної лікарні.

 

76. Радіологія – Остра Лідія Олексіївна – керівник служби променевої діагностики Херсонської обласної клінічної лікарні.

 

77. Рентгенологія – Іщенко Сергій Олександрович – лікар-ренгенолог кабінету МРТ рентгенологічного відділення Херсонської обласної клінічної лікарні.

 

78. Ревматологія – Левчишин В’ячеслав Володимирович – завідуючий ревмокардіологічним відділенням Херсонської обласної клінічної лікарні .

 

79. Громадське здоров'я, медична реабілітація та свнологія – Ромаскевич Юрій Олексійович – головний лікар Херсонського обласного центру громадського здоров'я

 

80. Стоматологія – Назаров Олександр Володимирович – заступник головного лікаря з медичної частини Херсонської обласної клінічної стоматологічної поліклініки

 

81. Серцева та судинна хірургія – Спірін Юрій Сергійович – завідуючий відділенням кардіологічної та судинної хірургії Херсонської обласної клінічної лікарні.

 

82. Судово-медична експертиза – Лисенко Євген Миколайович – начальник КУ «Бюро судово-медичної експертизи».

 

83. Сексопатологія – Найдьонов Іван Миколайович – лікар-уролог-андролог центру планування сім'ї та репродукції людини Херсонської обласної клінічної лікарні.

 

84. Сестринська справа – Кузнєцова Єлизавета Семенівна – головна медична сестра Херсонської обласної клінічної лікарні.

 

85. Терапія – Климюк Людмила Петрівна – головний спеціаліст відділу розвитку та контролю якості медичної допомоги населенню, акредитації управління з організації медичної допомоги населенню Департаменту охорони здоров’я

 

86. Торакальна хірургія – Сташенко Олександр Далійович - завідувач торакальним відділенням КЗ «Херсонський обласний онкологічний диспансер».

 

87. Ультразвукова діагностика – Зоріна Наталя Іванівна – завідуюча відділенням ультразвукової діагностики Херсонської обласної клінічної лікарні.

 

88. Урологія – Заболотний Сергій Миколайович – завідуючий урологічним відділенням Херсонської обласної клінічної лікарні.

 

89. Функціональна діагностика – Жилкіна Жанна Григорівна - завідуюча відділенням функціональної діагностики Херсонської обласної клінічної лікарні

 

90. Фізіотерапія – Четверікова Наталя Єгорівна – завідуюча фізіотерапевтичним відділенням Херсонської обласної клінічної лікарні.

 

91. Фтизіатрія – Коваль Галина Володимирівна – заступник головного лікаря з диспансерної роботи КЗ «Херсонський обласний протитуберкульозний диспансер».

 

92. Хірургія – Яновський Олексій Павлович – завідуючий хірургічним відділенням Херсонської обласної клінічної лікарні.

 

93. Хірургічна стоматологія – Лук’яненко Михайло Анатолійович – завідуючий відділенням щелепно-лицевої хірургії Херсонської обласної клінічної лікарні.

 

94. Головний позаштатний фахівець педагогічних працівників – Сервуля Ольга Вікторівна – заступник директора з методичної роботи Херсонського базового медичного коледжу.