Чиста лікарня безпечна для пацієнта

meds1

13 листопада 2013 року в актовому залі Херсонської обласної клінічної лікарні відбулася конференція для головних медичних сестерта заступників головного лікаря з медсестринства лікувально-профілактичних закладів.

 

У роботі медсестринської конференції взяла участь представник компанії «Лізоформ». Вона презентувала Всеукраїнський проект Асоціації медичних сестер України та Служби організації інфекційного контролю «Чиста лікарня безпечна для пацієнта».

 

Метою цього проекту є виявлення зон порушення стандартів чистоти та гігієни в лікувальних установах України, згідно з чинним законодавством. В рамках цього проекту спеціалісти Служби організації інфекційного контролю проводять гігієнічний аудит відділень ЛПЗ, дають рекомендації щодо поліпшення стану гігієни і допомагають привести його у відповідність до прийнятих норм.

Зрештою, досягши успіху, відділенню чи ЛПЗ присвоюють статус «Чиста лікарня безпечна для пацієнта», нагороджують відповідною відзнакою і вносять до Всеукраїнського реєстру проекту.

meds2

«Лікувальні заклади Херсонщини нічим не поступаються, тим установам, які мають звання «Чиста лікарня безпечна для пацієнта». Тому, Херсонщина не повинна відставати від інших областей, адже у нас є лікувальні установи обласні, міські і районні, які вже на сьогоднішній день готові прийняти аудит»,- зазначила головна медична сестра Херсонської обласної клінічної лікарні Лілія Кузнецова.

Також, під час конференції відбулось засідання робочої групи щодо проведення обласного конкурс «Краща медична сестра Херсонщини 2014».