У Бериславському медичному коледжі зустрічали гостей

ber7

12 листопада у стінах комунального закладу «Бериславський медичний коледж» відбулася зустріч викладацького та студентського колективів з консулом по фінансам та адміністративним питанням Анжеєм Харнецьким, та консулом по культурі Катажиною Харнецькою, Генерального консулата Республіки Польща в м. Одесі.

 Також разом з високоповажними гостями до коледжу завітали голова Бериславської районної державної адміністрації Сидоренко Ю.С. та заступник голови Бериславської районної ради Стаднік Н.В.

ber4

Хлібом-сіллю зустрічали вельмишановних гостей у навчальному закладі.

З вітальним словом виступив директор коледжу Володимир Кучер, який коротко освітив перспективи розвитку Бериславського медичного коледжу з вищими навчальними закладами медичного профілю Республіки Польща та висловив надію на тісну взаємодію дружніх слов’янських народів.

Продовжив зустріч Константин Бугаєвський, кандидат медичних наук, викладач-методист, який привітав усіх присутніх з Днем незалежності Республіки Польщі та надав короткі відомості про історичний шлях сусідньої країни до омріяної суверенності.

Після урочистостей студенти коледжу привітали гостей художніми номерами. Колектив коледжу «Грація» подарував усім присутнім незабутні відчуття, виконавши українські танці, і продемонструвавши гостям усе багатство народної хореографії.

Сподіваємося на дружні відносини наших країн та тісну взаємодію вищих навчальних закладів Польщі та України, які будуть забезпечувати процвітання та розвиток вітчизняної та європейської науки і культури.