В ОБЛАСТІ ПРОДОВЖУЄТЬСЯ РЕАЛІЗАЦІЯ ПІЛОТНОГО ПРОЕКТУ ЩОДО ЗАПРОВАДЖЕННЯ ДЕРЖАВНОГО РЕГУЛЮВАННЯ ЦІН НА ПРЕПАРАТИ ІНСУЛІНУ

Шановні колеги!

Департаментом охорони здоров'я обласної державної адміністрації з початку 2019 року продовжується реалізація пілотного проекту щодо запровадженого державного регулювання цін на препарати інсуліну відповідно до постанов Кабінету Міністрів України від 05 березня 2014 року № 73 (із змінами) «Питання реалізації пілотного проекту щодо запровадження державного регулювання цін на препарати інсуліну», від 23 березня 2016 року № 239 «Деякі питання відшкодування вартості препаратів інсуліну».

З огляду на те, що відпуск препаратів інсуліну буде здійснюватися аптечними закладами, тому просимо Вас долучитися до реалізації вищезазначеного пілотного проекту.

У зв’язку з цим, Департамент охорони здоров’я обласної державної адміністрації розпочинає прийом заяв з 03 січня 2019 року від суб'єктів господарювання, якими буде здійснюватися відпуск лікарських засобів інсулінів, для формування Користувачів ІІІ рівня (аптечні заклади) реєстру пацієнтів, що потребують інсулінотерапії.

Просимо направити заяву в довільній формі з підписом від суб'єктів господарювання, якими буде здійснюватися відпуск лікарських засобів інсулінів, на адресу Департаменту охорони здоров'я облдержадміністрації (м. Херсон,  вул. 295 Стрілецької дивізії, буд. 21, тел/факс 42-03-59 e-mail:  dp-health@khoda.gov.ua) у термін до 10 січня 2019 року з підтвердженням наявності визначених чинним законодавством умов для зберігання інсулінів, можливості забезпечення холодового ланцюга, наявності цілодобового інтернет зв’язку, умов забезпечення безперебійного енергоживлення у закладі, наявності окремого комп’ютера для ведення обліку інсулінозалежних осіб.

З повагою

Директор Департаменту Короленко В.М.