Проекту «Галерея життя» обласного онкодиспансеру 3 роки

Три роки тому, у Всесвітній день боротьби з раком у Херсонському обласному онкологічному диспансері був започаткований арт-проект «Галерея життя». Він успішно функціонує й досі, знайомлячи співробітників, пацієнтів та гостей закладу із творчістю місцевих художників і даруючи позитивні емоції.

5 лютого 2019 року в закладі була відкрита виставка робіт учнів Світлани Білецької «Дотик неба». 40 робіт Світлани та її учнів у техніках акварель і живопис стали справжньою прикрасою стін онкодиспансеру.

«Це 24 виставка з моменту започаткування проекту «Галерея життя». Кількість художників – невичерпна, кожного разу ми відкриваємо нові імена. Наша галерея живе і виконує головну мету: арт-терапія, лікування мистецтвом наших пацієнтів», - зазначила головний лікар онкодиспансеру Ірина Сокур, відкриваючи виставку.

06 02 2019

Майстерно зображені квіти на картинах викликали замилування і захват. Троянди, маки, піони, іриси, гортензії, хризантеми, а також пейзажі, натюрморти створили яскраве різнобарв’я і відповідний настрій. За словами Світлани Білецької для виставки в онкодиспансері були відібрані лише оптимістичні, радісні роботи, які випромінюють жагу і любов до життя.

«Головне в мистецтві – викликати емоції. Нам буде дуже приємно, коли, проходячи біля наших робіт, люди зупинятимуться і згадуватимуть щось приємне зі свого життя. Місія наших робіт – це доторкнутися ваших душ», - поділилася художниця і автор виставки.

06 02 2019 1

Учні художниці – дорослі люди, які хотіли малювати, але раніше не склалося. Наразі їх професії не поєднані з творчістю, але процес написання картин для них є справжнім задоволенням. Для Ольги Левіцької картини для виставки стали подякою лікарям і медсестрам закладу, які вилікували її рік тому.

Виставка триватиме місяць. Найближчим часом Світлана Білецька проведе майстер-клас по акварелі для працівників онкодиспансеру. А на згадку про чудову виставку в закладі залишилося декілька картин, подарованих майстринею.