Відбувся пленум профспілки працівників охорони здоров’я

nov21320 листопада 2013 року у будинку профспілок відбулось засідання пленуму Херсонської обласної організації профспілки працівників охорони здоров’я України. На розгляд порядку денного пленуму було винесено питання про внесення змін до складу Президії та до складу обласного комітету Херсонської обласної організації профспілки працівників охорони здоров’я України та про підвищення ролі первинних профспілкових організацій закладів охорони здоров’я Херсонської області у відстоюванні трудових прав та соціально-економічних інтересів працівників у процесі реформування системи охорони здоров’я.

Андрій Пасіка, заступник начальника управління з організації медичної допомоги населенню – начальник відділу розвитку та контролю якості медичної допомоги населенню Департаменту охорони здоров’я Херсонської ОДА розповів, що найголовнішим завданням діяльності Департаменту охорони здоров'я та лікувально-профілактичних закладів у 2013-2014 роках залишається – подальше реформування галузі охорони здоров'я, направлене на підвищення доступності та ефективності медичного забезпечення населення.

 

nov212«Одним з дуже серйозних питань сьогодні залишається питання оплати праці працівників галузей бюджетної сфери, зокрема закладів охорони здоров'я, - зазначив він. – Зросла середня заробітна плата працівників галузі у порівнянні з 2012 роком на 10%».

Микола Гайдученко, голова Херсонської обласної організації профспілки працівників охорони здоров’я України високо оцінив активну діяльність профспілки працівників охорони здоров'я України щодо посилення правового та соціально-економічного захисту спілчан в умовах реформування галузі та з метою забезпечення успішних перетворень і переходу охорони здоров'я на якісно новий рівень діяльності.