Журналісти переконалися, що заклади охорони здоров’я сільської місцевості функціонують

nov27На виконання завдань Президента України В.Ф.Януковича щодо забезпечення якісних умов життя населення та в рамках тижня реалізації проекту «Територія здоров’я», 26 листопада 2013 року для ЗМІ організовано прес-тур до медичних закладів Чаплинського району. А саме, в дільничну лікарню смт. Асканія Нова, Строганівську сільську лікарську амбулаторію, Чаплинську районну лікарню та Григорівський фельдшерсько-акушерський пункт.

Гостей зустрів та ознайомив з організацією роботи Чаплинської районної лікарні - головний лікар Сергій Прокопчук. Журналісти ознайомились з оновленою лікарнею, в якій представлено стаціонарне та поліклінічне відділення на 142 ліжка. Прийом в закладі ведеться більше ніж по 17 спеціальностям (кардіолог, ендокринолог, неврапотолог, психіатр, нарколог, дерматовенеролог, травматолог, отоларинголог та інші). Всі завідуючі стаціонарних відділень – фахівці з вищою або першою атестаційною категорією.

В рамках проекту благодійного фонду «Здоров’я для всіх» було виділено суму в 75000 гривень для встановлення альтернативних джерел енергетики на базі Чаплинської районної лікарні, в даному випадку це сонячні батареї, які розміщені на даху пологового будинку.nov271

«На сьогоднішній час у пресі ми дуже часто стикаємося з такими публікаціями або сюжетами, в яких розповідають, що у ході реформування закриваються заклади охорони здоров’я сільської місцевості. Щоб побачити реальну ситуацію для журналістів організовано поїздку в Чаплинський район»,- розповіла заступник директора Департаменту охорони здоров’я Херсонської облдержадміністрації Ліна Бондарева.

В ході прес-туру журналісти мали змогу побачити реконструкцію Григорівського фельдшерсько-акушерського пункту, в майбутньому лікарську амбулаторію, на яку в 2011році було виділено 99890 гривень. На теперішній час сільською радою відновлено та забезпечено безперебійне водопостачання з гарячою та холодною водою, реконструйовано систему опалення та частково виконано ремонтні роботи в приміщенні ФАПу.