День аритмології на Херсонщині 

7 жовтня в конференц-залі Херсонської міської клінічної лікарні ім. Є. Є. Карабелеша відбулася науково-практична конференція у форматі майстер-класу «День аритмології на Херсонщині» для лікарів загальної практики – сімейної медицини, кардіологів та неврологів. Захід ініціювали ГО «Всеукраїнська асоціація аритмологів України» та Робоча група з порушень ритму серця ГО «Всеукраїнська асоціація кардіологів України».

 

08 10 2019 01

08 10 2019 03

«День аритмології проводиться з метою підвищення освіченості лікарів на місцях з питань сучасних підходів лікування та профілактики аритмій. Наразі це дуже важливе питання щодо прогнозу для наших хворих і щодо якості їх життя», - відкрив конференцію головний експерт з кардіології Департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації Олег Москаленко.

У відеозверненні привітав учасників заходу директор ДУ «ННЦ «Інститут кардіології імені академіка М. Д. Стражеска» Володимир Коваленко. Він зазначив, що Національний науковий центр кардіології є учасником пілотного проекту і надає медичну допомогу кардіологічним хворим згідно визначеного переліку в межах державного фінансування безкоштовно.

08 10 2019 02

08 10 2019 04

Цього року програма конференції була спрямована насамперед на освіту сімейних лікарів і включала лекції з питань клінічної аритмології, обговорення питань діагностики, лікування та попередження ускладнень фібриляції та тріпотіння передсердь з урахуванням Національної настанови, останніх рекомендацій Європейського товариства кардіологів та рішень Ради експертів Асоціації кардіологів та Асоціації аритмологів України.

Лекції прочитали: Олег Сичов, доктор медичних наук, професор, співголова ГО «Всеукраїнська Асоціація аритмологів України», керівник експертного консультативно-діагностичного лікувального центру життєзагрозливих та рідкісних аритмій ДУ «ННЦ «Інститут кардіології імені академіка М. Д. Стражеска» та Олена Романова, старший науковий співробітник центру, кандидат медичних наук.

Після завершення майстер-класу всі учасники отримали сертифікати затвердженого зразка.