В обласному госпіталі привітали захисників України

14 жовтня в Україні святкують одразу три свята: День захисника України, День Українського козацтва та свято Покрови Пресвятої Богородиці. Напередодні цієї дати в Херсонському обласному госпіталі інвалідів та ветеранів війни відбулися урочистості.

Пам’ять усіх, хто загинув на полі бою, або через хвороби і травми не дожив до цього дня вшанували хвилиною мовчання. Військовий капелан Юрій Курило провів спільну молитву за душі усіх загиблих.

До захисників України, що перебувають на лікуванні в госпіталі, звернувся начальник закладу Валерій Тимошенко: «Прийміть від колективу госпіталю велику подяку, ми зичимо вам міцного здоров’я, миру, благополуччя, достатку і найголовнішого – чистого, мирного неба над головою. Нехай війна якомога швидше закінчиться, а ми будемо жити і розвиватися».

15 10 2019 2

Начальник обласного відділу Міністерства у справах ветеранів України Юрій Любченко наголосив: «Бойові дії на Сході України показали, що в нас є достойні нащадки Українського козацтва, якому в 2019 році виповнюється 1000 років. Багато наших побратимів загинуло, більше, ніж під час окупації Радянським Союзом території Афганістану. Здоров’я вам, довголіття. Зі святом!»

15 10 2019 3

Захід продовжився зворушливим виступом особливих діток з творчого колективу «Янголи добра» під керівництвом Марини Колокот з навчально-виховного комплексу №48, а також танцювальними та вокальними номерами учнів міської спеціалізованої школи № 52 на чолі з директором Людмилою Шалаєвою. Діти принесли з собою надувні кульки, паперові серця та голуби миру, які зі щирими побажаннями миру та добра були відправлені в небо.

15 10 2019 4

«Дуже приємно, аж сльози від радості виступають!», «Діти радують нас своїм позитивом, своїм вогнем в очах. В їхніх посмішках і очах – вся Україна!», «Я вражений цим світлом і позитивом, яким вони заряджають. Дивишся на цих дітей і віриш, що все буде добре» - ділилися враженнями пацієнти госпіталю.

Свято вийшло дуже теплим і душевним. Наші захисники впевнилися, що їх цінують, поважають і дякують, отримали заряд позитивних емоцій та віру в краще майбутнє.