Народні депутати України відвідали обласні медичні заклади

В ході робочого візиту на Херсонщину група народних депутатів, що входять до комітету Верховної Ради України з питань здоров’я нації, медичної допомоги та медичного страхування, на чолі з головою комітету Михайлом Радуцьким та директором Департаменту охорони здоров’я Віктором Короленком відвідали декілька обласних медичних закладів.

15 10 2019 5

В обласному територіальному центрі екстреної медичної допомоги та медицини катастроф делегація разом з головним лікарем Юрієм Бовкуном оглянула нові машини екстреної медичної допомоги, подаровані Президентом України. Депутати ознайомилися з роботою оперативних диспетчерських прийому і напрямку, з навчально-тренувальним центром.

15 10 2019 6

Головний лікар обласного онкологічного диспансеру Ірина Сокур показала гостям засоби арт-терапії для пацієнтів: виставку в «Галереї життя» і вишуканий зимовий сад. Також були оглянуті радіологічне відділення, приміщення процедурної брахітерапії, закуплене обладнання, яке скоро буде встановлене.

15 10 2019 7

Про те, як проводиться реабілітація за допомогою надсучасного обладнання в обласній лікарні відновного лікування розповіла Вікторія Вагнєр, нині – народний депутат, член медичного комітету Верховної ради, а в минулому головний лікар закладу. За словами гостей, такого обладнання немає і в столиці, лікарня потребує серйозної реклами, адже такий рівень реабілітаційних послуг важко знайти в Україні.