День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЄС на Херсонщині

novd1913 грудня 2013 року в Херсонському обласному госпіталі інвалідів та ветеранів Великої Вітчизняної війни в рамках реалізації соціальних ініціатив Президента України Віктора Януковича та з нагоди Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЄС відбулась урочиста зустріч з учасниками ліквідації Чорнобильської катастрофи.

У заході прийняли участь заступник директора Департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації Ліна Бондарева та начальник Херсонського обласного госпіталю інвалідів вітчизняної війни Валерій Тимошенко.

З вітальним словом до гостей звернулась Ліна Бондарева та висловила подяку ліквідаторам за мужність, героїзм, силу духу, за те, що стали на захист безпеки людства від смертельних променів радіації.

«Ми вшановуємо відважних ліквідаторів аварії на Чорнобильської АЕС. Ваш людський подвиг неоцінений, ваш вчинок ніколи не буде забутий!», - зазначила вона.

Учасникам ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС були вручені цінні подарунки (продуктові набори для покращення самопочуття)

novd191

Після урочистостей гості мали змогу насолодитися виставкою робіт учнів навчально-естетичного комплексу «Художня школа».

Довідка: За 11 місяців 2013 року в обласному госпіталі інвалідів вітчизняної війни проліковано 101 ліквідатор аварії ЧАЕС I категорії. На медикаментозне забезпечення витрачено 76581,58 грн., на харчування – 45406,2 грн.

Обстеження проводиться на базі поліклініки госпіталю інвалідів та ветеранів війни, поліклініки та центру діагностики Херсонської обласної клінічної лікарні безкоштовно.