Громадське обговорення проєкту наказу МОЗ України

Запрошуємо долучитися до громадського обговорення проєкту наказу Міністерства охорони здоров’я України «Про організацію профілактики інфекцій та інфекційного контролю в закладах охорони здоров’я», який розроблено з метою запровадження сучасних підходів до профілактики, епідеміологічного нагляду та обліку інфекційних хвороб, пов’язаних з наданням медичної допомоги та дозволить запровадити удосконалену систему профілактики інфекцій та інфекційного контролю, епідеміологічного нагляду за інфекційними хворобами, пов’язаними з наданням медичної допомоги. Проєкт наказу опублікований на офіційному веб-сайті Міністерства охорони здоров’я України (www.moz.gov.ua) в розділі «Громадське обговорення» 12 лютого 2020 року.

З проєктом наказу можна ознайомитись за посиланням:

https://moz.gov.ua/article/public-discussions/proekt-nakazu-moz-ukraini-pro-organizaciju-profilaktiki-infekcij-ta-infekcijnogo-kontrolju-v-zakladah-ohoroni-zdorov%e2%80%99ja

Свої пропозиції й зауваження просимо надати Директорату громадського здоров’я Міністерства охорони здоров’я України до 28 лютого 2020 року на електронну пошту Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. або на адресу: 01601, м. Київ, вул. Грушевського,7.