Медичні працівники області отримали нагороди з нагоди професійного свята

День медичного працівника в поточному році припав на 21 червня. Через запровадження карантину і заборону масових заходів звичного масштабного святкування не було, проте сумлінну працю, професіоналізм і самовідданість медиків високо оцінили представники влади області.

22 червня в Центрі діагностики обласної клінічної лікарні медичні працівники багатьох закладів охорони здоров’я отримали Почесні грамоти і Подяки голови обласної державної адміністрації та одноразові стипендії.

«Я хочу подякувати вам за щоденну самовіддану працю, що спрямована на збереження життя і здоров’я та порятунок від страшних хвороб. Особливо це актуально зараз, коли ми боремося з коронавірусною хворобою. Ви сьогодні на фронті цієї боротьби, тому щиросердно вам дякую і пишаюся тим, що у нас такі непогані досягнення в питаннях боротьби з коронавірусом. Це ваша заслуга, заслуга всього медичного штабу, кожного медичного працівника, який сьогодні, наражаючи себе на небезпеку, рятує життя і здоров’я людей», - привітав медичних працівників голова Херсонської обласної державної адміністрації Юрій Гусєв.

22 06 2020

«Медиками не стають, медиками - народжуються. Не всі, хто закінчив університет, стає лікарем, все таки це повинно бути в душі. Я дякую вам за ту роботу, яку ви виконуєте на місцях, безпосередньо контактуючи з хворими. Бажаю, щоб ваші серця витримали усі переживання, щоб держава вас цінувала не тільки в час епідемії, а й у спокійний час. Нехай всі негаразди обходять вас стороною. Низький вам уклін!» - побажав директор Департаменту здоров’я обласної державної адміністрації Віктор Короленко.

22 06 2020 1

Були нагороджені працівники обласного лабораторного центру МОЗ України», обласної інфекційної лікарні ім. Горбачевського, обласного територіального центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф, Генічеської, Олешківської, Новотроїцької та Голопристанської центральних районних лікарень, дитячої обласної лікарні, обласного центру служби крові, обласного центру громадського здоров’я, міських лікарень м. Херсона та м. Нова Каховка, а також інших закладів охорони здоров’я.