На Херсонщині турбуються про репродуктивне здоров’я

novs16214 січня 2014 року в рамках програми (USAID) «Здоров’я жінок України» проведено просвітницький тренінг для учнів Херсонського професійного ліцею харчової промисловості.

Мета програми – сприяти збереженню репродуктивного здоров’я жінок та чоловіків шляхом покращення використання сучасних та ефективних методів контрацепції як альтернативи не планованій вагітності та абортам.

Особливу увагу тренера програми «Здоров’я жінок України» акцентували до формування свідомого ставлення к репродуктивному здоров’ю. У невимушеній довірливій атмосфері, яка панувала протягом усього тренінгу, учні отримали відповіді на такі злободенні для них питання, як оволодіти найкращими життєвими навичками, використовувати їх в подальшому для підтримки свого здоров’я, відтворення здорового покоління, ефективність використання методів контрацепції відповідно до періодів життя.

novs16

«Найважливішим у житті кожної людини є здоров’я. Незахищені статеві контакти, непостійні партнери, можуть з часом «відгукнутися» багатьма проблемами і навіть призвести до безпліддя. Тому, ми сподіваємось, що після нашого тренінгу молодь буде здатна приймати більш поінформовані й свідомі рішення з питань планування сім'ї та репродуктивного здоров'я», - зазначила тренер програми «Здоров’я жінок України», зав. відділення санології Херсонського обласного центру здоров’я та спортивної медицини Оксана Жуковська.

novs161

Кожний з учасників тренінгу зробив свої висновки. Адже, лише від нас залежить, чи будемо ми піклуватись про своє здоров’я і чи буде наше майбутнє щасливим і безтурботним.