На Херсонщині пройшов міський етап Всеукраїнської військово-патріотичної спортивної гри «Зірниця – 2014»

novf62З метою пропаганди здорового способу життя для учнів загальноосвітніх шкіл м. Херсона 5 лютого 2014 року проведено конкурс санітарних постів, міський етап Всеукраїнської військово-патріотичної спортивної гри «Зірниця – 2014» з ініціативи Херсонського обласного центру здоров'я та спортивної медицини у співпраці з позашкільними навчальними закладами. У міському конкурсі прийняли участь 39 команд загальноосвітніх шкіл міста Херсона.

Конкурс складався з гри – подорожі по шести станціям, на яких командам було запропоновано продемонструвати свої знання з першої допомоги: виконання нормативів, тестування, усних та письмових завдань за рекомендаціями МОЗ України (правил надання першої медичної допомоги та практичних вправ при різних травмах та пораненнях кінцівок, голови; їстівних та отруйних грибів, лікарських та отруйних рослин Херсонщини, проведення реанімаційних заходів, комплектація похідної аптечки першої допомоги, виготовлення саморобних нош та транспортування потерпілого на них при різних пораненнях тощо).

novf61

За результатами конкурсу грамотами організаторів відзначено 15 переможців.

«Ми сподіваємось, що цей захід сприятиме формуванню та розвитку соціально значущих навичок здорового способу життя, громадянських, моральних, психологічних і фізичних якостей у підростаючого покоління», - зазначив головний лікар Херсонського обласного центру здоров’я та спортивної медицини Юрій Ромаскевич.