На Херсонщині пройшла акція “Здорове майбутнє – вибір за нами»

novf132«Здорове майбутнє – вибір за нами» - саме під таким гаслом 13 лютого 2014 року пройшла просвітницька акція в рамках програми (USAID) «Здоров’я жінок України» та присвячена Дню Святого Валентина для вихованців Херсонського центру позашкільної роботи.

Захід проводився у вигляді вікторини за участю 2-х команд (по 5осіб в кожній). Одночасно, під час підготовки команд проводилась просвітницька робота з глядачами. Особливу увагу тренера програми «Здоров’я жінок України» акцентували до формування свідомого ставлення учнів к репродуктивному здоров’ю. В ході заходу були обговорені питання щодо важливості збереження здоров’я людини, етапи формування сексуальності, процеси, які відбуваються у чоловічому та жіночому організмі та щодо ефективності використання методів контрацепції відповідно до періодів життя.

novf131

«Акція “Здорове майбутнє – вибір за нами” спрямована на формування у молоді системи життєвих принципів здорового способу життя, стимулювання їх до самостійного й усвідомленого вибору життєвої позиції, планування сім'ї та репродуктивного здоров'я. Адже, сучасна молодь повинна пам’ятати про культуру статевого життя і про відповідальність за своє життя»,- зазначила тренер програми «Здоров’я жінок України», лікар-методист відділення саналогії Херсонського обласного центру здоров’я та спортивної медицини Ольга Джугостран.

novf13

Довідка: Мета програми (USAID) «Здоров’я жінок України» – сприяти збереженню репродуктивного здоров’я жінок та чоловіків шляхом покращення використання сучасних та ефективних методів контрацепції як альтернативи не планованій вагітності та абортам.