Студенти медичних коледжів області обмінялися досвідом

novf2720 лютого 2014 року у коледжі пройшов День регіону. Викладачі і студенти зустріли гостей із Херсонського базового медичного коледжу та Генічеського медичного училища. Зустріч розпочалася акцією, присвяченою Міжнародному дню дітей хворих на рак. Студенти-волонтери розповідали про ознаки цього захворювання та способи попередження його, роздавали буклети.

Відкриті заняття проводили викладач латинської мови Анатолій Козачук та викладач психіатрії та наркології Володимир Гайдамака. Після цього всі зібралися за круглим столом для обговорення проведених занять.

novf271

День регіону продовжився фестивалем агітбригад «Ми – за здоровий спосіб життя», де студенти спеціальностей «Лікувальна справа», «Сестринська справа», «Фармація» продемонстрували гостям вплив шкідливих звичок на здоров’я людини.

«Захід пройшов легко, невимушено, в дружній атмосфері. Сподіваємося, що наші зустрічі й надалі відбуватимуться, адже це сприяє не лише обміну досвідом, а й простому спілкуванню»,- зазначила Марина Іщенко, заступник директора з навчально-методичної роботи Бериславського медичного коледжу.