Випускники Бериславського медичного коледжу отримали перші робочі місця в лікувально-профілактичних закладах Херсонської області

novm5528 лютого 2014 року для 44 студентів спеціальності «Лікувальна справа» Бериславського медичного коледжу продзвенів останній дзвінок. Напередодні в житті студентів-випускників коледжу відбулася знаменна подія – розподіл на перші робочі місця в лікувально-профілактичні заклади Херсонської області.

Кожен із них зробив впевнений крок у професійне життя. Тому зал коледжу був заповнений радісними випускниками, їхніми батьками, адміністрацією та викладачами коледжу. Позаду залишилися недоспані ночі, хвилювання на іспитах та радісні сторінки студентського життя.

«Шановні випускники! Перед Вами відкриваються тисячі доріг, але кожен з вас обере свій особистий життєвий шлях. Прямуйте по ньому твердо і впевнено, а успішно розпочати професійну діяльність вам допоможуть знання, уміння та навички, отримані у стінах навчального закладу. Ви обрали найблагороднішу і, мабуть, найважчу професію у світі. Пам’ятайте, що не лише ґрунтовні знання, а й гуманне ставлення до людини, співчуття, доброзичливість, милосердя, терплячість, порядність і справедливість є основою вашої майбутньої професії», - привітав випускників коледжу директор Кучер В.П.

novm56

Під час святкового вечору зі сцени звучали слова вдячності від випускників до адміністрації закладу, викладачів та всього персоналу Бериславського медичного коледжу. Особливі слова подяки звучали від випускників до своїх батьків, які протягом всього навчання розділяли з ними сумні і радісні хвилини студентського життя.

novm57

Окрім дипломів, 16 випускників отримали грамоти за активну громадську участь в житті коледжу, 2 випускників-спортсменів з рук керівника фізичного виховання коледжу Жуковського О.В. отримали дипломи за спортивні досягнення в обласних змаганнях. Не залишилися поза увагою і батьки випускників, які отримали від директора закладу Кучера В.П., подяки за тісну співпрацю з навчальним закладом у підготовці молодших медичних працівників.

Закінчилося свято урочистим проголошенням клятви медичного працівника колишніми студентами коледжу, а сьогоднішніми - спеціалістами медичної галузі.