На Херсонщині піклуються про репродуктивне здоров’я молоді

novm210020 березня 2014 року м. Херсоні в рамках програми (USAID) «Здоров’я жінок України» відбулось просвітницьке заняття для вихованців Херсонського вищого професійно-технічного училища № 2.

Мета програми – сприяти збереженню репродуктивного здоров’я жінок та чоловіків шляхом покращення використання сучасних та ефективних методів контрацепції як альтернативи не планованій вагітності та абортам.

«Зараз питання збереження репродуктивного здоров’я здобуває особливу актуальність в Україні на фоні глибокої демографічної кризи, обумовленої стійким зниженням народжуваності і високим рівнем показників материнської та дитячої смертності, саме тому, має необхідність проведення таких просвітницьких заходів для молоді»,- зазначила тренер програми «Здоров’я жінок України», лікар-методист відділення саналогії Херсонського обласного центру здоров’я та спортивної медицини Ольга Джугостран.

Особливу увагу тренера програми «Здоров’я жінок України» приділяли усвідомленню власної відповідальності за стан репродуктивного здоров’я. В ході тренінгу були обговорені питання щодо необхідності використання контрацепції з метою уникнення не планованої вагітності, небезпеки випадкових сексуальних контактів та формування відповідального ставлення до збереження власного репродуктивного здоров’я.