На Херсонщині пройшла ювілейна регіональна міждисциплінарна лікарська конференція «До 70-річчя Херсонщини»

novm210120 березня 2014 року в залі-засідань центру діагностики Херсонської обласної клінічної лікарні відбулася ювілейна регіональна міждисциплінарна лікарська конференція «До 70-річчя Херсонщини».

Під час відкриття конференції з вітальним словом до учасників звернулась Ліна Бондарева, заступник директора Департаменту охорони здоров'я Херсонської облдержадміністрації, яка висловила вдячність всім спеціалістам, що взяли участь у проведенні конференції, і зокрема зазначила: «Сьогоднішня зустріч присвячена 70-річчю Херсонщини. Ця знаменна дата дозволить нам подивитися на ті досягнення і здобутки «великих» людей, які внесли значний вклад в розвиток охорони здоров’я Херсонщини. Адже, головне покликання лікаря – це зцілення».

novm212

Під час першого засідання відбулося урочисте відкриття конференції та наукові сесії на теми: «Юрженко Петро Іванович – хірург, вчений, громадянин», «Акушерство та гінекологія Херсонської обласної клінічної лікарні: минуле, сучасне і майбутнє», «Ортопедо-травматологічне відділення Херсонської обласної клінічної лікарні: історія, досягнення, перспективи», «Історія розвитку нейрохірургічної служби області», «Історія розвитку рентгендіагностичної служби Херсонської області. Магнітно-резонансна томографія на Херсонщині- ми перші!», «Історія і розвиток комбустіологічної допомоги області» та «Історія розвитку неврологічної допомоги в області».

novm213

В роботі конференції прийняли участь фахівці Херсонської обласної клінічної лікарні. Наприкінці семінару всі зареєстровані учасники отримали сертифікати.