ЗВЕРНЕННЯ до населення області у зв’язку із Всесвітнім днем здоров’я

Всесвітній день здоров’я відзначається 7 квітня в ознаменування створення Всесвітньої організації охорони здоров’я. Традиційно в цей день вся громадськість, і в першу чергу, медична спільнота, звертають увагу кожної людини до найціннішого скарбу – здоров’я. Щороку ВООЗ обирає важливу глобальну тему охорони здоров’я, організовуючи при цьому міжнародні, регіональні і місцеві заходи, з метою привернути увагу до нагальних проблем галузі. У 2014 році тема Всесвітнього дня здоров'я - трансмісивні хвороби.

Хвороби трансмісивні - інфекційні захворювання, збудники яких проникають в організм людини або тварини через укуси переносників (комахи або кліщі).У цей день вся увага направлена до деяких з найбільш поширених переносників інфекції, таким як комарі, москіти, клопи, кліщі та черевоногі молюски, відповідальним за передачу широкого ряду паразитів і патогенів, що вражають людей і тварин. За словами лікарів, саме несвоєчасне виявлення хвороби і легковажне ставлення до її лікування призводить до небажаних наслідків.

Ризик розвитку будь-якої хвороби можна знизити, якщо дбати про своє здоров’я - правильно харчуватися, займатися фізичною культурою, спортом, загартовуватися, дотримуватися правил особистої гігієни, бувати на свіжому повітрі, категорично уникати шкідливих звичок, при виявленні симптомів будь-якого захворювання - своєчасно звертатися до лікаря.

Будьте обачливими та відповідальними, адже життя - надто велика цінність, щоб легковажно ставитись до нього.

Директор Департаменту                                                                    В.М. Короленко