Представники проекту «Лікарі без кордонів» відвідали Херсонщину

novk88 квітня 2014 року директор Департаменту охорони здоров’я обласної державної адміністрації Віктор Короленко зустрівся з представниками міжнародної організації «Лікарі без кордонів» (Médecins sans Frontières, MSF) - Метью Шантрель, координатор організації та Клер Путан, медсестра організації.

«Лікарі без кордонів» - міжнародна медична неурядова організація, метою якої є надання безкоштовної медичної допомоги уразливим групам населення, що постраждали внаслідок епідемій, конфліктів, надзвичайних ситуацій або стихійних лих.

Представники міжнародної організації розповіли, що головна ціль їхнього візиту – ознайомитися із ситуацією в Херсонській області, щоб у разі потреби зуміти надати необхідну допомогу. Адже, організація дотримується нейтралітету і незалежності від урядів будь-яких країн. Таким, чином, MSF може надавати допомогу виключно на основі медичних потреб, не підтримуючи жодної з політичних партій або груп.

novk81

«Для нас важливо розуміти якого роду допомога може знадобитися. Наша організація має великий досвід надання допомоги у різних країнах світу та за різних обставин. І ми в разі потреби можемо надати в найкоротші терміни аптечки для людей, які потребують допомоги»,- зазначив Метью Шантрель.

Віктор Короленко висловив вдячність організації «Лікарі без кордонів», за те, що вони переймаються проблемами країни. «Будь-яка допомога для нас важлива та актуальна, але ми сподіваємось, що ситуація в країні залишиться керованою»,- підкреслив він.

Довідка: «Лікарі без кордонів» - незалежна неурядова організація, майже 90% коштів фінансування MSF надходить з приватних джерел.