Лікарня ім. А. і О. Тропіних завоювала перше загальнокомандне місце в міській спартакіаді!

novk16112 квітня з нагоди 70 - річчя утворення Херсонської області та 100 - річчя міської клінічної лікарні ім. А. і О. Тропіних відбулася міська спартакіада працівників охорони здоров'я, організована управлінням охорони здоров'я міської ради, обласною організацією профспілки працівників охорони здоров'я, міською організацією фізкультурно - спортивного товариства « Спартак».

Відкриття заходу пройшло в приміщенні лікарні Тропіних, так само як і змагання з шашок, шахів та дартс. Ігри в настільний теніс та волейбол проводилися в спортивному залі базового медичного коледжу. Турнір з міні -футболу, який склав основну інтригу змагань, був проведений в спортивній залі школи № 5.

У змаганнях взяли участь 7 збірних команд міських медичних установ. Команда клінічної лікарні ім. А. і О. Тропіних брала участь у всіх шести представлених видах спорту і проявила себе гідно!

novk16

Особливо яскраво показали себе гравці футбольної команди лікарні (капітан Леонід Ремига, головний лікар лікарні А. і О. Тропіних), які зайняли перше місце в цьому виді спорту. У змаганнях з настільного тенісу серед жінок лідирує також лікарня Тропіних - I місце віддано Ользі Власик, медичній сестрі поліклініки № 2.

На друге місце за підсумками спартакіади вийшов Андрій Сис, лікар- реаніматолог відділення анестезіології та реанімації, у змаганнях з дартсу серед чоловіків. Волейбольна команда лікарні (капітан Валентина Кирюшина, завідуюча поліклінікою №2) у своєму виді спорту посіла почесне III місце.

У загальнокомандному заліку місця розподілилися наступним чином: III місце дісталося команді Херсонської обласної клінічної лікарні, на II місце вийшла команда Херсонського базового медичного коледжу, I переможне місце зайняла команда Херсонської міської клінічної лікарні ім. А. і О. Тропіних.