Херсонській міській клінічній лікарні ім. Афанасія і Ольги Тропіних - 100 років!

novk16211 квітня 2014 року в Херсонському обласному академічному музично-драматичному театрі ім. М. Куліша вся медична громадськість міста відсвяткувала 100-річний ювілей однієї з найстаріших лікарень імені Афанасія і Ольги Тропіних.

У холі театру гостей зустрічав оркестр і господарі свята. Вечір розділився на дві частини, почавшись із великої оглядової виставки, що ознайомив з історією та сучасністю лікарні та закінчився театралізованим дійством.

Для гостей урочистого заходу, працівників медичної установи, спеціально до ювілею підготували демонстрацію архітектурної композиції проекту пам'ятника медикам Херсонщини, а також різноманітні інформаційні стенди, що розповідають про використання сучасних методів лікування, наукової діяльності лікарів. Цікавими видалася виставка спортивних досягнень лікарні та експозиція творчих робіт співробітників, а також ознайомлення з відеофільмами, записаними спеціально до ювілею. Особливий інтерес гостей викликала презентація тематичних художньо-історичних видань, присвячених ювілейній даті - книга «Анатомія милосердя» та календарь «На паралелях історії».

novk163

У день святкуванння ювілею медики приймали сердечні вітання від керівників міста та області, своїх колег з інших лікувальних закладів та медичних навчальних закладів області. Серед них - голова Херсонської обласної державної адміністрації Юрій Одарченко, виконуючий обов'язки міського голови, секретар міської ради Володимир Миколаєнко, заступник директора Департаменту охорони здоров'я облдержадміністрації Ліна Бондарева, начальник управління охорони здоров'я міської ради Світлана Межерицького, голова обласної організації профспілки працівників охорони здоров'я Микола Гайдученко, а також народний депутат України Володимир Сальдо, який виступив як друг лікарні.

Багатьом медичним працівникам були вручені грамоти, подяки та відзнаки за самовіддану працю, високий професіоналізм та великий внесок у розвиток охорони здоров'я.

«Вітаю всіх медичних працівників, коллектив, керівництво лікарні, із знаменною датою 100-річчя лікарні імені Афанасія і Ольги Тропіних! Бажаю зростання, процвітання, а також доброго здоров'я всім тим, хто присвятив своє життя турботі про здоров'я інших людей, за величезний труд, за вміння бути вірними - своєму покликанню, своїй лікарні, самим собі, доброті і совісті», - зазначила Ліна Бондарева.

Окрему подяку головний лікар лікарні імені Афанасія і Ольги Тропіних Леонід Ремига висловив колективу театру за участь у створенні незвичайного творчого експерименту. У новому сторіччі він побажав своєму колективу «нових цілей, нових досягнень та міцного здоров'я»!