Студентів Херсонського державного університету навчили правилам надання першої медичної допомоги

novk17316 квітня 2014 року для студентів Херсонського державного університету відбулась презентація оновленого курсу «49 способів вижити, якщо почалась війна» на тему: «Як не дати собі померти в разі військових дій, масових заворушень, техногенних катастроф, стихійних лих».

Презентували проект офіцер запасу, капітан медичної служби, лікар, автор ідеї курсу та ведучий Андрій Бабич та головний науковий консультант проекту, головний лікар обласного центру здоров’я та спортивної медицини Юрій Ромаскевич.

novk172

Як зазначили організатори проекту, основна думка тренінгу, донести до населення якомога більше інформації з таких злободенних питань: що робити, якщо завтра війська іншої країни опиняться в місті (селі), страх і паніка : у чому відмінність, як змусити страх працювати на те, щоб вижити, чим небезпечна паніка, як не дати страху перерости в паніку та інші.

Лікар методист Херсонського обласного центру здоров’я та спортивної медицини Ольга Джугостран розповіла та продемонструвала студентам правила надання першої медичної допомоги.

«Ми сподіваємось, що ситуація в країні залишиться керованою, але такі потрібні навички надання першої медичної допомоги повинен знати кожен», - зазначив Юрій Ромаскевич.