Арт-терапія в Херсонському обласному онкологічному диспансері

23 жовтня 2014 року в КЗ «Херсонський обласний онкологічний диспансер» відбувся майстер-клас, в рамках місячника боротьби з раком молочної залози, із флористики від відомої херсонської художниці, лікаря-цитолога та вчителя Галини Руденко для жінок, які перенесли операцію та отримують променеву чи хіміотерапію.

novok241

Не зважаючи на широку інформаційну кампанію, протягом останніх років кожна п’ята жінка на Херсонщині береться на облік із занедбаною стадією раку молочної залози. Це призводить до тривалого та важкого процесу лікування. На сьогоднішній день реабілітаційні заходи у жінок, що хворіють на рак молочної залози, спрямовані на подолання наслідків оперативного втручання.

Арт-терапія в онкологічній практиці сприяє зростанню внутрішньої активності жінки у боротьбі із хворобою, розвитку емоційного контролю та посилює терапевтичний ефект від інших видів лікування.

Процес психологічного й духовного відновлення після та в процесі лікування раку молочної залози є надзвичайно складним та тривалим. Саме тому нестандартні підходи до відновлення пацієнток віри у себе та власних сил є дуже ефективними.

Варто зауважити, що КЗ «ХООД» не вперше влаштовує подібні заходи. Так, наприклад, у 2013 році пацієнтки та лікарі змогли відвідати майстер-клас із сальси.