День визволення України від фашистських загарбників

Щорічно 28 жовтня відзначають День визволення України від фашистських загарбників як день остаточного вигнання військ нацистської Німеччини та її союзників під час Другої світової війни за межі суходолу сучасної території України.

У День визволення України від фашистських загарбників відбуваються вшанування ветеранів та полеглих у війні, виставки військової техніки, святкові концерти.

novok29

Не оминуло це свято й Херсонщини. Так в Обласному госпіталі інвалідів та ветеранів війни відбулись з урочистості з приводу святкування цього дня. Привітали теплими словами пацієнтів медичного закладу головний лікар КЗ "Обласний госпіталь інвалідів та ветеранів війни" Тимошенко Валерій Володимирович, радник голови ХОДА Січова Валентина Іванівна, мер міста Херсон Володимир Васильович Миколаєнко, голова Департаменту охорони здоров'я ХОДА Короленко Віктор Миколаєвич та голова Департаменту соціального захисту населення Причина Геннадій Георгійович.

«Життя - мудра річ. Ви винесли на своїх плечах перемогу у тій страшній війні, вселили нам віру в те, що біда більше ніколи не загляне в наш дім. Однак сьогодні ворог знову на порозі. Але незважаючи ні на що, ми впевнені, що вистоїмо. Ветерани своїм прикладом показали, що можна творити великі речі, маючи віру і правду в серці. Ми зробимо так, щоб ті, хто вже раз захистив рідну країну, побачили над своєю головою мирне небо », - сказала Валентина Січова.

Більш того, за ініціативи губернатора Херсонської області Путілова Андрія Станіславовича Обласний госпіталь інвалідів і ветеранів війни отримав новий сухожарочний шафа для операційного блоку закладу.

Привітати ветеранів вирішили невеличким концертом й артисти Херсонської обласної філармонії. До них долучились дитячі творчі заклади та Державний архів Херсонської області зі своїми тематичними яскравими та цікавими виставками.