До того, щоб стати першокласниками, готові на всі 100!

Вперше за підтримки Департаменту охорони здоров’я Херсонської обласної державної адміністрації та Херсонської обласної організації профспілки працівників охорони здоров’я України в м. Херсоні пройшло свято, присвячене початку нового навчального року.

 chld3

Головні винуватці торжества - діти співробітників медичних закладів, які через декілька днів вперше сядуть за парти.
chld1

Першокласників привітав Віктор Короленко, директор Департаменту охорони здоров’я Херсонської обласної державної адміністрації, він побажав усім школярам здоров’я та успіхів у навчанні, а в свою чергу вчителям витримки та терпіння і зазначив, що це свято відтепер стане доброю традицією на Херсонщині.

chld4

До свята організована творча виставка робіт дітей працівників медичної галузі та святковий концерт. Цього року в перший клас підуть близько 200  дітей працівників обласних та міських закладів охорони здоров’я.

chld2

«Ми запросили всіх дітей працівників закладів охорони здоров’я, для того, щоб разом з ними підготувати їхні серця і душі до майбутнього навчального року, до першого кроку в їхньому житті. Ми вже сьогодні призвичаїмо дітей до професії їхніх батьків, хочемо щоб вони пишалися ними та сподіваємось, що серед цих дітей виростуть найкращі херсонці та обов’язково серед них будуть лікарі, медичні сестри та фельдшери»,- підкреслив Микола Гайдученко, голова Херсонської обласної організації профспілки працівників охорони здоров’я України.