Американці відвідали Херсонщину

Вперше Херсонську область відвідали представники проекту USAID  «Посилення контролю за туберкульозом в Україні»  - Еріка Вайтер, радник з питань туберкульозу  міжнародної організації USAID та Сандра Берд, виконуюча обов’язки директора відділу охорони здоров’я  USAID.

amerПроект USAID «Посилення контролю за туберкульозом в Україні» - це перший проект який націлений на дружнє співробітництво з Державною санітарно-епідеміологічною службою України з метою удосконалення інфекційного контролю в закладах охорони здоров’я України.
У рамках зустрічі, з метою ознайомлення організації надання медичної допомоги хворим на туберкульоз на Херсонщині, представники проекту відвідали Херсонський обласний центр профілактики та боротьби зі СНІДом, Херсонський обласний протитуберкульозний диспансер та міську клінічну лікарню Суворовського району, а саме ДОТ кабінет зі збирання мокротиння і лабораторію першого рівня. Під час зустрічі обговорювалися перші результати та напрацювання проекту.
Учасники зустрічі висловили вдячність адміністрації області та працівникам диспансеру, які дали можливість ознайомитись з роботою фтизіатричної служби,  розглянути актуальні проблеми області та шляхи їх подолання та впевнитися, що є позитивні зрушення в роботі.
«Комплексні заходи, що розроблені та реалізуються в рамках Проекту - це значний крок у розвитку та створенні ефективної моделі надання медичної допомоги з профілактики, раннього виявлення та лікування туберкульозу в Херсонській області»,- зазначила Еріка Вайтер.
     
Довідка:  Проект USAID  «Посилення контролю за туберкульозом в Україні» спрямований на підвищення якості протитуберкульозної допомоги мешканцям Херсонської  області, зокрема на впровадження нових сучасних технологій лабораторної діагностики та інфекційного контролю, дотримання пацієнтами режимів лікування та реалізації ряду заходів щодо зміцнення систем лікування туберкульозу. Проект розрахований на п’ять років , протягом яких впроваджуватимуться успішні міжнародні моделі протидії туберкульозу.