На Херсонщині формують свідоме ставлення до репродуктивного здоров'я
 
Сьогодні в м. Херсоні в рамках програми (USAID)  "Здоров'я жінок України" пройшов просвітницький  тренінг для юнаків Херсонського морехідного училища рибної промисловості.

rep1

Адже, зважаючи на демографічну ситуацію в Україні та показники стану здоров'я чоловіків, має необхідність проведення таких заходів не тільки в жіночих, а й в чоловічих аудиторіях.
Мета програми - сприяти збереженню репродуктивного здоров'я жінок та чоловіків шляхом покращення використання сучасних та ефективних методів контрацепції як альтернативи не планованій вагітності та абортам.

rep2

Особливу увагу тренера програми "Здоров'я жінок України" акцентували до формування свідомого ставлення юнаків к репродуктивному здоров'ю. В ході тренінгу були обговорені питання щодо важливості збереження здоров'я людини, зокрема профілактики та попередження захворювань репродуктивної системи та щодо ефективності використання методів контрацепції відповідно до періодів життя.

rep3

"Найважливішим у житті кожної людини є здоров'я. Незахищені статеві контакти, непостійні партнери, можуть з часом "відгукнутися" багатьма проблемами і навіть призвести до безпліддя. Тому, ми сподіваємось, що після нашого тренінгу юнаки будуть здатні приймати більш поінформовані й свідомі рішення з питань планування сім'ї та репродуктивного здоров'я", - зазначила тренер програми "Здоров'я жінок України", зав. відділення санології Херсонського  обласного центру здоров'я та спортивної медицини Оксана Жуковська.