День фармацевтичного працівника на Херсонщині

19 вересня 2013 року  у приміщенні актового залу центру діагностики Херсонської обласної клінічної лікарні відбулися урочисті збори з нагоди Дня фармацевтичного працівника, на яких зібралися працівники фармацевтичної галузі області.

farma

     Із привітальним словом виступив Владислав Данько, начальник Державної інспекції з контролю якості лікарських засобів в Херсонській області. Він акцентував увагу присутніх на важливості фармацевтичної галузі, оскільки від її розвитку залежить не лише безпека держави, а й життя та здоров’я її громадян.
     «Сьогодні фармацевтична галузь бере активну участь у вирішенні актуальних завдань, що стоять перед системою охорони здоров’я, таких як поліпшення якості медичної допомоги населенню та підвищення рівня її доступності. Впевнений, що ваш високий професіоналізм, самовіддана праця, досягнення та винаходи  й надалі сприятимуть розвитку галузі, підвищуючи її значущість на міжнародному рівні, а ми будемо пишатися її досягненнями», - зазначив Владислав Данько.
Почесними грамотами та подяками від імені голови обласної державної адміністрації, голови Херсонської обласної ради та грамотами МОЗ України були нагороджені кращі представники галузі.
     У продовження святкування Дня фармацевта виступила заступник директора Департаменту охорони здоров’я Херсонської обласної держадміністрації Ліна Бондарева. Вона привітала всіх присутніх у залі фармацевтів, а також висловила подяку фармацевтичній спільноті області за тісну співпрацю, за взаєморозуміння в нелегкій роботі на шляху для забезпечення населення доступними якісними лікарськими засобами.
     «Це професійне свято не тільки виробників, але й аптекарів та дистриб'юторів фармацевтичної продукції. Відзначення на державному рівні вашого професійного свята – це визнання соціальної важливості самовідданої праці, спрямованої на забезпечення населення і закладів охорони здоров’я ефективними та якісними лікарськими засобами. Завдяки вашій професійній майстерності галузь фармації продовжує залишатися на належному рівні»,- підкреслила Ліна Бондарева
Після завершення офіційної частини відбувся святковий концерт, підготовлений студентами Херсонського базового медичного коледжу.