Херсонський медичний коледж поповнився на 440 студентів

20 вересня 2013 року в Палаці молоді та студентів відбулося урочисте свято – «Посвята у студенти-медики» Херсонського базового медичного коледжу.

med1

На свято завітали заступник директора Департаменту Херсонської облдержадміністрації Ліна Бондарева, голова Херсонської обласної організації профспілки працівників охорони здоров’я України Микола Гайдученко,  начальник Державної інспекції з контролю якості лікарських засобів в Херсонській області Владислав Данько.

Із задоволенням привітав першокурсників директор коледжу – Микола Ващук. В своїй напутній промові він звернув увагу студентів на нові пріоритети в їх житті, направлені на оволодіння професійними знаннями, на самостійне виховання дисциплінованого образу життя, завдяки чому буде досягнутий успіх не тільки в навчанні, а й в подальшому професійному житті. З його вуст пролунали щирі побажання здоров’я, любові, щастя та успіхів на новому життєвому етапі, і студентам, і їх батькам.

 

«Сьогодні хвилюючий день, бо він пов’язує вас з майбутньою професією лікаря. Безперечно, що шлях чекає вас не простий, але є на ньому надійні помічники. Ви зробили правильний вибір, отримали можливість в подальшому реалізувати себе як успішних, незалежних особистостей. Тож вітаю вас зі святом. Бажаю усіляких гараздів і світлого майбутнього»,- зазначила Ліна Бондарева.

Програма свята ознайомила першокурсників не тільки з серйозним навчальним процесом, а й з талановитою молоддю коледжу. Студенти всіх спеціальностей надягли вперше білі халати і дали обіцянку вірно служити обраній професії і не забувати, що білий халат – невід'ємна частина авторитету медпрацівника, його візитна картка.

med3

В цьому році Херсонський базовий медичний коледж поповнився на 440 студентів. Серед них: 135 медсестер, 70 зубних техніків, 90 фармацевтів, 29 лаборантів, 70 фельдшерів, 30 акушерок та 15 зубних гігієністів.

med2

Після урочистої частини для всіх присутніх відбувся святковий концерт.