Урочистості до Дня  партизанської слави на Херсонщині
       
20 вересня 2013 року в Херсонському обласному госпіталі інвалідів Великої Вітчизняної Війни відбулася урочиста  зустріч з  нагоди Дня партизанської слави, що відзначається в Україні 22 вересня. 

vov 2

Ветеранів Війни  привітали зі святом заступник директора Департаменту охорони здоров’я Херсонської облдержадміністрації Ліна Бондарева та начальник госпіталю Валерій Тимошенко.

«Ми всі дуже пишаємося поколінням, яке пройшло через роки війни та пам’ятаємо подвиги наших земляків. Вони є прикладом того, як треба самовіддано любити державу!»,- зазначив Валерій Тимошенко.

День партизанської слави не випадково святкується кожен рік суспільством, адже ветерани антифашистського опору: колишні партизани і підпільники, захисники і визволителі рідної землі, внесли великий вклад в забезпечення перемоги в Великій Вітчизняній Війні.

«Сьогодні ми вшановуємо пам'ять наших земляків, які в тилу ворога розпочали боротьбу за нашу землю. Їх величних подвиг назавжди в наших серцях. Ми докладаємо максимум зусиль для того, щоб зберегти та примножити здобутки Перемоги, пам’ять про людей, які пожертвували своїм життям заради нашого майбутнього. Шановні ветерани, низький уклін Вам за Велику Перемогу, за мужність і патріотизм! Зичу Вам міцного здоров’я, благополуччя та сімейного добробуту», – звернулась до ветеранів Ліна Бондарева.

vov 1

Після урочистостей ветерани мали змогу традиційно насолодитися виставкою експонатів та документів Великої Вітчизняної Війни, а також святковим концертом вокальної студії «Патріот Вітчизни» обласного будинку культури.